picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wypłata odszkodowań

Wypłata odszkodowań

Witam serdecznie. Potrzebuję namiaru na dobrą kancelarię prawną która zajmuje się odszkodowaniami. Chodzi o sprawę sprzed lat, także szukam kogoś z doświadczeniem w negocjowaniu pieniędzy właśnie w przypadku wydarzeń które miały miejsce już wiele lat temu...Pomożecie?

Miki789

Posty: 1

 
Pojawiło się różnych kancelarii które prowadzą odszkodowania w ostatnim czasie. JESt popyt na takie usługi jednak. Na pewno warto poprosić o jakieś portfolio taką firmę, żęby mogła się pochwalić jakie sprawy prowadziłą i jakie są efekty.

TomekK

Posty: 5

 
Jeszcze nie słyszałem o osobie która byłaby zadowolona z kwoty odszkodowania przyznanego przez ubezpieczyciela. Trochę mnie to podejście towarzystw trochę załamuje bo wszystko jest super pięknie jak trzeba zdobyć klienta a potem jak przychodzi co do czego to wychodzi szydło z worka – proszę bez politcznych interpretacji :))

byku65

Posty: 5

 
Nie za bardzo wiem na czym w ogóle polega różnica między zadośćuczynieniem i odszkodowaniem, ktoś to potrafi jakoś sensownie i jasno wytłumaczyć? Czy to chodzi o jedno i to samo tylko się zamiennie używa tych słów?

propek1

Posty: 6

 
Mam dobre doświadczenia z biurem Merces (tutaj są do nich namiary:merces-odszkodowania.pl). Miałem kilka lat temu wypadek w drodze do pracy i zostało to sklasyfikowane ostatecznie jako wypadek przy pracy, dostałem jednorazowe odszkodowanie na dość dużą sumę, bo jeśli dobrze pamiętam to było tego 85 tysięcy z małym okładem jeszcze.

Fiflek

Posty: 6

 
Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli kancelaria już na samym wstępie chce ode mnie pieniędzy to to nie jest okej? Czy jednak jakieś wynagrodzenie się należy nieważne czy wygrają zadośćuczynienie czy nie?

Dużo się słyszy o wielkich wygranych procesach o odszkodowania ostatnio. Ludzie są chyba bardziej świadomi tego że w ogóle jest taka szansa żeby dostać trochę więcej pieniędzy albo nawet dużo więcej.

W Stanach z tego co wiem to ta kultura dochodzenia swoich praw w kwestii odszkodowań jest bardzo wysoka i tam też te wyroki często są wydawane na naprawdę kosmiczne sumy....Choćby że na przykład w sklepie kupi się coś nie do końca bezpiecznego, to są absurdalne sytuacje w stylu że ktoś się zatnie papierkiem po cukierku i już żąda odszkodowania od producenta.

figo

Posty: 3

 
Nie wiem kogo by polecić, jeszcze nigdy o żadnej odszkodowanie się dodatkowo nie starałem. Jak kiedyś złamałem rękę to po prostu dostałem to co mi ubezpieczyciel zaoferował, nie dyskutowałem z tym.

10001

Posty: 13

 
Fajnym podejściem tych kancelarii odszkodowawczych jest to, że pobierają pieniądze dopiero wtedy jak cokolwiek uda im się wygrać. Tylko mam tu od razu pytanie – czy to jest norma i zawsze taka działają? Czy to jednak nie jest takie oczywiste?

Aniusiaaa1

Posty: 12