picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kolagen z elastyną

Kolagen z elastyną

Cześć, zamierzam rozpocząć suplementację kolagenem, ale zastanawiam się, czy może kolagen nie występuje z jakimiś wydajnymi połączeniami?

Yuri20 

Posty: 2

 
Według mnie połączenie kremu z kolagenem i suplementacja tabletkami kolagenu z elastyną to teraz najlepsze rozwiązanie, które jest w stanie zastąpić nawet kompleksy multiwitaminowe, czy część zabiegów w centrach medycyny estetycznej. Nie tylko kobietom bym poleciła kolagen, ale również panom ze zmarszczkami mimicznymi. Fajnie je usuwa po kilku miesiącach.

Marti

Posty: 19

 
Kolagen morski jest zbliżony do ludzkiego, więc to dobry wybór na początek. Zwróć też uwagę na skład suplementów. Bardzo ważna sprawa, jeżeli chcesz podnieść efektywność kuracji.

TomekK

Posty: 5

 
Kolagen masz nie tylko w skórze, o czym wiele osób zapomina. Nawet we włosach, ścięgnach jest i ochrania narządy wewnętrzne. Poza tym z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu i elastyny, więc dostarczanie z zewnątrz jest konieczne.

wezusz

Posty: 4

 
Tylko kolagen z elastyną, bo wtedy masz wzmocnienie praktycznie całego organizmu. Różne suplementy piłam przez całe życie, ale kolagen jest najlepszy, bo zgodny z funkcjonowaniem ciała. Niestety trzeba cały czas stosować, aby zachować pozytywne wyniki, bo od pewnego wieku produkcja kolagenu jest ograniczona.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Dopiero po 30 zaczęłam stosować kolagen z elastyną, a wieku 32 lat mam cerę lepszą niż dziesięć lat temu, więc działa i to bardzo dobrze. Polecam testować różne suplementy, aż znajdziesz taki dopasowany do siebie.

transerwis

Posty: 7

 
Nie mówię, że ci pomoże na stawy od razu http://noblemedica.pl/produkt/2-x-pure-collagen-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami., ale przy średnich obciążeniach na siłowni, fitnessie się sprawdza idealnie. U mnie było tak, że przy rozciąganiu wszystko mi strzelało, nie mogłem się właściwie zregenerować. Zacząłem brać kolagen w wieku 35 lat, mojej żonie poleciłem, mamie, praktycznie wszystkim znajomym, bo realnie mniejsze zmarszczki poschodziły po mniej więcej 6 – może 8 miesiącach. Dokładnie nie liczyłem :) Inwestycja godna uwagi.

Ciapek

Posty: 11

 
Nie ma nic lepszego na cellulit od kolagenu. Powie ci to praktycznie każda profesjonalna kosmetyczka, czy specjalistka medycyny estetycznej. Kuracja kolagenowa działa cuda w każdym wieku, szczególnie po 30, bo wtedy już zanika produkcja.

czartoryski

Posty: 14

 
Jakość kolagenu sprawdzasz ogólnie po tym, czy jest bardzo zbliżony do ludzkiego. W najlepszych suplementach masz kolagen pochodzący z ryb morskich.

doprzodu67

Posty: 4

 
Kolagen z elastyną bardzo dobrze działa na stawy. Moim zdaniem porównywalnie ze sproszkowanymi skorupkami jajek, tylko zastosowanie kolagenu jest w tym przypadku bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

bertys

Posty: 2