picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podsłuch w telefonie

podsłuch w telefonie

Cześć! Kojarzycie jakieś dobre programy do inwigilowania czyjegoś telefonu komórkowego? Chodzi mi dokładnie o to, że podejrzewam żonę o romans, ale to są póki co tylko podejrzenia, cciałabym to jakoś zweryfikować. Ktoś coś?

pawel253

Posty: 2

 
Ja to bym bardzo nie chciał żeby mi się ktoś dobrał do mojej komórki a zwłaszcza to komunikatorów, bo tam mam tyle rozmów prywatnych które wolałbym żeby nie wypłynęły że masakra.

AGDDDy1

Posty: 9

 
Dużo już daje sama lokalizacja telefonu. Mi taki lokalizator już wystarcza żeby być spokojniejszą o dziecko. Bo niby córka ma telefon ale dodzwonić się do niej to czasami jest problem, bo nie słyszy nie odbiera, a dzięki lokalizacji przynajmniej mam pewność gdzie jest – w szkole, czy u koleżanki.

propek1

Posty: 5

 
Sam kiedyś myślałem żeby swojej dziewczynie podsłuch założyć ale mi przeszło, a niedługo potem się rozstaliśmy. Oczywiście miałem dobre podejrzenia, miała romans ale kłamstwo widocznie trudno jest utrzymać w tajemnicy bo dość szybko się wszystko wysypało.

Dresik

Posty: 10

 
Ja swojego faceta nakryłam na zdradzie przez jego komórkę. Zawsze trzymał telefon blisko siebie i to już mi dało do myślenia. Ale któregoś razu się zapomniał, zostawił w przedpokoju na szafce i się okazało że tam smsy od jakiejś kobiety – czy dzisiaj się spotkają i tym podobne.

mniszekk6

Posty: 7

 
Dziecko w pewnym wieku warto bardziej kontrolować. Teraz tych zagrożeń jest cała masa, dzieciaki nawiązują znajomości online, nie wiadomo z kim, a wiadomo że przez sieć można łatwo ukryć swoją tożsamość.

labuh

Posty: 4

 
Z smsów i komunikatorów innych ludzi to się na pewno można wiele dowiedzieć na swój temat. Mnie to ciekawi co moi znajomi mają w swoich skrzynkach odbiorczych i jak często byłem brany na języki.

34_werok

Posty: 14

 
Można w prosty sposób założyć podsłuch na komórce przez spyphone, wygodne proste rozwiązanie. Nie tylko rozmowy sobie nagrasz ale też smsy można przerzucić na maila i odczytać całą korespondencję. Lepiej trzymać rękę na pulsie, kontrola jest w wielu sytuacjach potrzebna a nawet konieczna.

Posty: 5

 
No generalnie opcje są dwie. Można samemu pomyśleć o jakimś podsłuchu albo zlecić coś takiego firmie detektywistycznej. Pierwsza opcja jest na pewno dużo tańsza.

090913123

Posty: 17

 
Ograniczone zaufanie warto mieć, czy to w związku czy w rodzicielstwie czy w firmie którą się prowadzi. Teraz każdy tylko patrzy na to jak drugą osobę oszukać. Takie czasy.

Morchepl

Posty: 22