picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Rytuały miłosne

Rytuały miłosne

Od dawna interesuje się tematyką magii i różnych starożytnych rytuałów, które mają pomóc osiągnąć szczęście, zdobyć miłość czy zrobić karierę. Znacie jakieś specjalistę, który dobrze zna temat i zajmuje się takimi kwestiami? Jeśli tak to dajcie namiary.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Magia i rytuały magiczne to chyba temat rzeka, co widać również po tym jak wiele osób chce oferować takie usługi w sieci. Tematyka rzeczywiście ciekawa, ale czy magia jest rzeczywiście skuteczna, pewnie to pytanie jeszcze długo będzie bez odpowiedzi

pawel253

Posty: 4

 
Magią zajmuje się rzeczywiście wiele osób, ale zanim w ogóle tematem się zajmiecie musicie mieć odpowiednią wiedzę, by nie dać się oszukać. Jest bowiem sporo osób, które chcą w temacie zarobić na naiwnych więc uważajcie, by nie dołączyć do grona tych naiwnych.

MaszWielkosc

Posty: 26

 
Różnego rodzaju rytuały magiczne znajdziesz na stronie www.marcintarot.pl. Osoba, która zna temat, wie jak się tym zajmować i jak te rytuały wykonać więc jeśli jesteś tematem zainteresowany to sobie tam zerknij, myślę że to ciekawa opcja. Opinie innych są bardzo dobre na temat efektywności jego działań.

namok

Posty: 12

 
Długi czas w ogóle w magię nie wierzyłem, ale jak coraz więcej osób mówi mi, że rytuały magiczne działają to rzeczywiście zastanawiam się jak to jest. A Wy jak myślicie?

aplay99

Posty: 14

 
Rytuałami magicznymi zajmuje się w sieci wiele osób, można z nich skorzystać nawet bez spotkania z osobą, która się tym zajmuje, pojawia się tylko pytanie na ile będzie to rzeczywiście skuteczne. Tutaj sztuką będzie znaleźć kogoś kto dobrze zna temat a nie tylko próbuje na magii zarabiać.

Gumer45

Posty: 4

 
Z magią trzeba przede wszystkim uważać, ponieważ jeśli ma być skuteczna to trzeba umieć wykonać rytuały na odpowiednim poziomie, a to potrafią tylko niektórzy.

zakk87

Posty: 35