picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Podpis kwalifikowany

Podpis kwalifikowany

Poszukuję jakiejś firmy która pomoże mi ogarnąć podpis elektroniczny. Możecie kogoś sprawdzonego mi polecić? Potrzebuję podpisu do prowadzenia księgowości i wysyłania deklaracji.

englandrm

Posty: 2

 
Podpis elektroniczny bardzo się przydaje na przykład w sytuacji kiedy samodzielnie prowadzisz księgowość albo w programie Płatnik jak płacisz składki. To bardzo przydatne narzędzie.

amazonn6

Posty: 5

 
Podpis elektroniczny musi dawać na poczucie bezpieczeństwa. Warto wybrać sobie firmę sprawdzoną, która działa na rynku od jakiegoś czasu i może pochwalić się rezlizacjami.

LLardmen

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o dobrych specjalistów od zakładania podpisu elektronicznego to ja polecam https://netvet.pl/. Bardzo solidna firma. Wydaje mi się, że ich usługa jest dość tania. Do tego pomagają w formalnościach. Gdybym miał to robić drugi raz, na 100% skorzystam z ich oferty.

Różyczka

Posty: 2

 
Jak będziesz szukał firmy, to koniecznie zwracaj uwagę na to, czy będą szkolenia. Teoretycznie jest to proste, ale w praktyce warto, żeby ktoś Cię przeszkolił.

TTT999

Posty: 9

 
Warto jest zainwestować w elektroniczny podpis zanim będzie on wymagany prawnie. Teraz można znaleźć bardzo atrakcyjne ceny na certyfikaty i odnowienia. Warto jest korzystać.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Czasy trochę się zmieniły, teraz założenie podpisu elektronicznego to jeden dzień i już wszystko działa. Kiedyś było trochę dłużej.

Black_Riot

Posty: 2