picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ośrodek leczenie uzależnień

ośrodek leczenie uzależnień

Cześć, zauważyłam u siebie początki alkoholizmu niestety. Pracuję w firmie o międzynarodowej reputacji, na razie nikt ze wspólników nie wie o moim problemie, ale wolałabym już zacząć przeciwdziałać, bo nie chcę zmarnować kariery. Od czego zacząć leczenie? Bardzo proszę o kontakty?

Oleczka1

Posty: 1

 
Niby domowe terapie też są leczenia alkoholizmu, ale samo oczyszczenie fizyczne niestety nie wystarczy. Trzeba się zaangażować w leczenie psychologiczne, terapię budowania nowych, pozytywnych wzorców.

Kódłaty

Posty: 5

 
W Polsce to chyba nie ma rodziny, w której alkohol jest kompletnie obcy. Problem społeczny wyraźnie, a dobrych ośrodków, jak na lekarstwo, więc tym bardziej dziękuję za polecenia.

Nan3k

Posty: 14

 
Też miałam podobny problem z leczeniem alkoholizmu, bo nie chciałam trafić do kartoteki uzależnionych. Bardzo łatwo takie brudy de facto wyciągnąć, jeżeli pracujesz w dość krytycznych branżach. Wiadomo, jak teraz jest. Jeżeli chcesz mieć spokój z leczeniem to proponuję uzaleznienia-terapia.pl, bo nie prowadzą takich kartotek, więc nie ma żadnych dowodów nawet na odbycie terapii. Dyskrecja przede wszystkim.

Specjalista

Posty: 12

 
Bez pełnego detoksu nie ma mowy nawet, aby zapisywać się na dalszą terapię. Najpierw oczyszczasz się fizycznie, a później można porozmawiać o pełnym leczeniu psychiki.

Zdzichu 

Posty: 2

 
Jest wiele grup bezpłatnych, spotkania AA, więc warto też znaleźć coś bezpośrednio w mieście zamieszkania. A na samą terapię jedź daleko, tam gdzie nikt cię nie zna. Przerobiona i naprawdę skuteczna sprawa.

Złoty

Posty: 4

 
Grupa wsparcia i indywidualny prowadzący to bardzo silna pomoc. Alkoholizm to szczególna choroba, która ci zaburza totalnie ośrodek odczuwania przyjemności.

krzysioo0

Posty: 7