picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nauka jazdy w Krakowie, gdzie ?

nauka jazdy w Krakowie, gdzie ?

Witam. Potrzebne mi opinie i ewentualne polecenia ofert nauki jazdy w Krakowie. Jeśli się orientujecie, z góry dziękuję za pomoc.

Jacuś

Posty: 1

 
Ja też zwracałam uwagę na doświadczenie i renomę szkoły prawa jazdy w Wieliczce. Gdy szukałam, miałam sporo dylematów. Chciałam odszukać spokojnego instruktora, który będzie miał doświadczenie w nauce. Udało się, natomiast naprawdę należałoby czytać opinie o szkołach.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Dokładnie tak jest, że to od instruktorów i wykładowców wiele zależy. Jak chcesz mieć pewność, że zdobędziesz umiejętności jazdy bez większych problemów, zwróć uwagę na kadrę instruktorów. Nie wydaje mi się, żeby młodzi byli gorsi od tych starszych. Ale naprawdę wiele od ich zależy. Na pewno zdasz prawo jazdy w Krakowie, bo tu są dobre szkoły.

Mercii56

Posty: 19

 
Też mam podobny problem. Chciałabym wybrać naukę prawa jazdy w Krakowie, gdzie mogę być pewna, że mają dobre wyniki co do zdawalności. Polecajcie, piszcie, opiniujcie. To na pewno się przyda, jak już podejmę konkretną decyzję.

turysta00

Posty: 7

 
Ja też zwracałam uwagę na doświadczenie i renomę szkoły prawa jazdy w Wieliczce. Gdy szukałam, miałam sporo dylematów. Chciałam znaleźć spokojnego instruktora, który będzie miał doświadczenie w nauce. Udało się, ale rzeczywiście warto czytać opinie o szkołach.

syrena88

Posty: 4

 
Jak czytasz, że taki a taki instruktor jest niesamowicie oddanym człowiekiem, to chce się zapisać na prawo jazdy w Wieliczce. Niestety o wielu z nich można poczytać negatywne opinie, które człowieka odwodzą od decyzji.

Cyber55

Posty: 20

 
Polecam ten ośrodek OSK w Krakowiwe http://wilkar.pl. Potrzebowałem jazd doszkalających, a żona zdawała kurs. Poszło za pierwszym razem. Jestem zadowolony, że znaleźliśmy tak profesjonalną ofertę. Rzetelna firma, której można zaufać. Polecam w szczególności do nauki jazdy.

090913123

Posty: 10

 
A co z nauką jazdy w Wieliczce? Czy tu znacie jakąś konkretną firmę, która jest profesjonalna i można byłoby ją polecić? Ja również chciałbym mieć pewność, iż wybieram doświadczoną szkołę.

micko

Posty: 8