picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

skup łozysk

skup łozysk

Co byście zrobili z magazynem nieużywanych łożysk, może nawet starych typów?

Jasio234

Posty: 1

 
Wiem, że możesz u nich dopasować mocno nietypowe, wycofane z produkcji łożyska https://skup-lozysk-najlepsze-ceny.pl/ i znają się nawet na modernizacji linii technologicznych. Spora wiedza, nie zwlekają zupełnie z wypłatą pieniędzy, tylko od razu otrzymujesz kasę do ręki. To jednak zmienia mocno zasady współpracy, oczywiście na duży plus.

QQrydza

Posty: 4

 
Zależy jeszcze, jakich producentów łożysko posiadasz. Skupy interesują się tymi markami często NTN, FAG, SNR, ewentualnie jeszcze Koyo. W tym kierunku bym poszedł.

Zlomex

Posty: 3

 
Oddawałem im łożyska SKF i Koyo http://kupielozyska.pl/, wzięli w dobrej cenie, więc mogę polecić spokojnie. Nie ma absolutnie żadnych kombinacji.

Lupusx

Posty: 15

 
Nawet bez opakowań oddasz im łożyska http://skup-lozysk-wszystkie-modele.pl/. O tyle dobre, że działają na terenie całego kraju, nie trzeba kombinować. Stały kontakt.

radek

Posty: 2

 
Dobra perspektywa współpracy z http://skup-lozysk.pl, wszystkie marki łożysk i rodzaje odbierają, do tego szybko, bez dodatkowych formalności. Na niszowych łożyskach można jeszcze zarobić, a trudno zdobyć łożysko, np. wycofane już z produkcji. Takie występuje tylko w skupie.

mikesmith0103

Posty: 3

 
To prawda, że rozsądne wyceny u nich, można się kontaktować, niezależnie od regionu współpracy.

Acclaim

Posty: 10

 
Na kilogramy skup łożysk http://skup-lozysk-wszystkie-modele.pl/, można też oddzielnie wycenić specyficzne elementy. Do dogadania.

labuh

Posty: 6

 
No właśnie oni biorą wszystko http://skup-lozysk-wszystkie-modele.pl/, więc nie rozumiem oporu. Po prostu mówisz, co masz i wpadają z wycenami. Na cały kraj to działa, na spokojnie wyjmiesz trochę gotówki.

Marta

Posty: 45