picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sklep paintball

sklep paintball

Witam wszystkim. Planuje uruchomić paintaballa na obrzeżach miasta. Mam działkę z lasem i chciałbym ją jakoś zagospodarować. Powiedzcie, czy taki biznes w Polsce ma jeszcze rację bytu i są chętni, czy rynek jest już przesycony?

namok

Posty: 2

 
Pomysł przedni kolego, nie ma to tamto. Bardziej mnie jednak frapuje, czy jak przyjdzie co do czego, to naprawdę będziecie się w stanie zebrać w odpowiednim terminie i wykorzystać ten sprzęt tak, żeby on się zwrócił? Co z jego własnością, u kogo będzie przechowywany, kto będzie miał nad nim pieczę?

namok

Posty: 8

 
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Pomysł masz świetny, nie dość, że łatwiej będzie zebrać ekipę, jak macie własny sprzęt, to dodatkowo po jakimś czasie na pewno zaoszczędzicie. Również tak jak poprzednicy polecam MrSport do zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne zabawki. Moim zdaniem mają jakość adekwatną do cen.

witek789

Posty: 4

 
Też miałem taki dylemat pół roku temu. Mamy grono kilkunastu osób, z którymi systematycznie się spotykam i już zdarzyło się kilka razy, że jechaliśmy na paintballa, ale jeden ze znajomych ma pole z lasem i kawałkiem wsadu. Dosłownie wymarzone miejsce, a właściwie nic tam nie robi i kiedyś zebraliśmy się całą ekipą i przygotowaliśmy ten teren pod paintballa. Zrzutka była na zakup sprzętu w https://mrsport.pl/ i służy do tej pory.

Al3-56

Posty: 19

 
Po mojej wieloletniej przygodzie z paintballem zauważyłem, że liczy się przede wszystkim ciekawe miejsce, takie nieoczywiste, żebyś nie wiedział, co się gdzie znajduje i dobry sprzęt. Ile to razy zdarzyło się, że pistolet się zaciął, albo strzelał tak mocno, że aż bolało. Ja mam kilka swoich sprawdzonych miejsc, ale szczególnie upodobałem sobie jakoś Pif Paf Paintball. Podobnie jak pisał kolega wyżej, jest tam sprzęt z MRSport z Warszawy.

RuFiK

Posty: 4

 
Może i masz trochę racji, że faceci lepiej się w tym odnajdują, bo my mamy takie wrodzone zapędy do walki, dominacji, konkurencji i tak dalej. Możemy się podczas takiej zabawy wyżyć sposób, a kobiety często czegoś takiego nie potrzebują. Wy wolicie spędzać czas spokojnie i bezpiecznie, a my nie mamy problemu z tym, żeby się pobrudzić i zmęczyć.

Morchepl

Posty: 24

 
Paintball – moje marzenie już od dobrych 3 czy 4 lat, ale z działką trudno. Bez terenu niestety nie może się udać. Może jeszcze w przyszłości.

tigra32

Posty: 10

 
Pomysł super, ale naprawdę ciekawi mnie, jakby to było z realizacją. Jeszcze nigdy nie słyszałam o takim pomyśle. Jak się zdecydujesz, to daj znać za jakiś czas, jak to wyszło.

Kitas

Posty: 3

 
Z tego, co piszesz, to masz idealne warunki, żeby sobie taki zestaw sprawić. Z jednej strony masz miejsce, z drugiej strony ekipę i często jeździcie na pole, więc może rzeczywiście warto. Ja bym się nie zastanawiała.

tigra32

Posty: 10

 
Bez względu na to, w jakiej formie aktywności fizycznej uczestniczę, jednak wolałbym, żeby ktoś, kto ją oferuje, potrafił się wykazać jakąś wiedzą i jakimś doświadczeniem. Bez tego, to naprawdę jestem sceptyczny. Myślę, że takie szkolenie jest ci niezbędne nawet pod kątem samych klientów, żeby czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że idę na tego paintballa do kogoś, to faktycznie się na tym zna. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

mew soncz7777

Posty: 6