picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep dla dzieci

Sklep dla dzieci

Cześć dziewczyny, jakimi zasadami kierowałyście się przy wyborze wózka dziecięcego? Czy jest coś szczególnego na co trafiłyście i możecie się podzielić? Trochę główkuję przyznam, ale nie chcę też bezsensu pieniędzy wydawać.

Grażyna12

Posty: 2

 
Bardzo dużo ubranek wzięłam po ciąży z tego katalogu https://bejbi.eu/103-ubranka-niemowlece, bo bardzo mi się spodobały projekty i naturalność materiałów. Dwa to sklep działa od bardzo dawna i nie wciskają lipy. Dużo rozwiązań od polskich producentów. Na nic nie naciągają i jak zadasz pytanie to super odpowiedzi lecą z poleceniami.

labuh

Posty: 22

 
Bardzo ciekawy temat i dziękuję, że tyle fajnych akcesoriów polecacie. Jest z czego wybierać. Szkoda, że tak mało czasu zostaje na zakupy :)

Wariat

Posty: 4

 
Nie oszczędzaj na butelkach do karmienia. Teraz robią super modele z bardzo delikatnymi ustnikami, praktycznie przypominającymi naturalne karmienie.

aniat00

Posty: 8

 
Na początek proponuję maty edukacyjne. Bardzo fajnie się sprawdzają. Ewentualnie baseniki też edukacyjne, gdzie dziecko może dłużej posiedzieć, nawet w towarzystwie innych bobasów.

gregcie@

Posty: 9

 
Kozackie przewijaki https://bejbi.eu/38-przewijaki. Widziałam w jednym lokalu. Można było skorzystać. Dopytałam skąd mają i mi podpowiedzieli ten sklep. Zostawiam, bo bez przewijaka szczerze mówiąc trudno mi się teraz rozstać ;) Non stop w użyciu.

Klara323

Posty: 18