picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep dla dzieci

Sklep dla dzieci

Cześć dziewczyny, jakimi zasadami kierowałyście się przy wyborze wózka dziecięcego? Czy jest coś szczególnego na co trafiłyście i możecie się podzielić? Trochę główkuję przyznam, ale nie chcę też bezsensu pieniędzy wydawać.

Grażyna12

Posty: 1

 
Z tych bezpieczniejszych zabawek dla noworodków to może gryzaki elastyczne w kształcie zwierzaków. Przykłady masz tutaj https://bejbi.eu/140-grzechotki-i-gryzaki, więc sobie zobacz, o co mim chodzi. Kosztują grosze, a starczą na bardzo długo i że tak powiem robią robotę.

Czarek

Posty: 4

 
Barierka ochronna, ale koniecznie rozporowa z całym systemem montażowym to idealny pomysł. Zawsze strefę zabawy dziecku warto tak planować. Raz odwrócisz głowę, a się dzieją różne tragedie. Szkoda nawet gadać. Lepiej podejść do takich zakupów mocno profilaktycznie.

mikuser

Posty: 12

 
Na tetrowe pieluchy się również przerzuciłam i jest zupełnie inny komfort. Wszystko pewnie zależy od tego, co testujesz.

barca77

Posty: 8

 
Weź materac dwustronny, nawet sobie. Większy komfort. Można też się postarać teraz o materace mieszane.

retrun

Posty: 15

 
Zastanów się jeszcze nad termoforem, bo odkąd stosuję to poprawił się komfort spania. Synek bardzo dobrze reaguje na kontakt z termoforem. Niezłe odkrycie przyznam szczerze.

Laleczk23

Posty: 10