picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Adwokat Łódź

Adwokat Łódź

Cześć. Dobry radca prawny w Łodzi potrzebny na już. Jeśli macie dobre doświadczenia z konkretną osobą i kancelarią, będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam.

Oleczka1

Posty: 2

 
Ile w ogóle kosztuje taka klasyczna porada prawna? One się jakoś różnią cenowo ze względu choćby na fakt, czy są udzielane klientom indywidualnym, czy prowadzącym działalność?

Rysiek_99

Posty: 15

 
Dobrze mieć prawnika w rodzinie bo w dzisiejszych czasach rzeczywiście – nieznajomość prawna szkodzi. Chyba nigdy ta sentencja nie była tak aktualna i prawdziwa jak teraz.

heniu_00

Posty: 9

 
Na pewno warto korzystać z pomocy prawnej przy wszelkich sprawach o odszkodowanie. Zazwyczaj sobie człowiek nie zdaje sprawy z tego jak duże prawa mu przysługują, ile tak naprawdę powinien otrzymać i zgadza się na minimalne stawki.

figo

Posty: 5

 
Witam. Jest w Łodzi kancelarii prawnych więcej niż marketów spożywczych. Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat kancelarii pana Żaczka, na stronie radca-lodz.com.pl jest ich wizytówka. Bardzo dobrze wspominam kontakt przy okazji mojego rozwodu, udało się wszystko dobrze załatwić, sprawnie, szybko, bez przeciągania całego procesu latami..

micko

Posty: 5

 
Czasami najlepszym prawnym rozwiązaniem na problemy finansowe może być ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Fakt, że w Polsce nie jest to specjalnie popularne, ale możliwe. Mojemu znajomemu takie rozwiązanie posłużyło.

labuh

Posty: 3

 
Z prawnikami różnie bywa, raz się trafi na kogoś kto rzeczywiście potrafi w jasny i zrozumiały sposób wszystko wyjaśnić, a innym razem na człowieka który tak bardzo posługuje się paragrafami i tą prawniczą nowomową, że nic zwykły zjadacz chleba z tego nie zakuma.

Klakier

Posty: 10

 
Mi się szykuje za niedługo chodzenie po sądach a wcześniej szukanie prawnika bo się rozwodzimy z żoną. Kogoś podpowiecie? Dodam, że sprawa jest o tyle trudna że mam dwójkę dzieci i sporo wspólnego majątku udało się przez dziesięć lat uzbierać, między innymi mieszkanie.

miloKROSS

Posty: 3

 
Ciężko jest wygrać sprawę z instytucją, czy bankiem, jakieś odszkodowanie wywalczyć i tak dalej. Trzeba mieć za sobą albo naprawdę dobrą kancelarię albo zrzeszyć się z więcej osób, w kupie siła.

Czasowy

Posty: 5

 
Jedyny kontakt z prawnikiem, a konkretnie to chyba z radcą prawnym miałem przy podziale majątku. Okazało się że jest jakiś dług odziedziczony po kuzynie i trzeba było się tego zrzec.

Kitas

Posty: 11