picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fototapety

Fototapety

Witam! Pytanko mam tego rodzaju, a mianowicie co następuje ;) Gdzie zamawiać w internecie fototapety żeby nie żałować? Tych różnych sklepów i producentów jest teraz cała masa....

pawel253

Posty: 2

 
Z fototapet to mi się najbardziej podobają wszelkie wzory z wszechświatem, planetami, gwiazdami, konstelacjami i tak dalej. Zawsze to fajnie w sypialni na ścianie mieć wielki wóz albo jeszcze inne tego typu widoczki. Szkoda tylko że zazwyczaj takie motywy są dość ciemne, więc też w pomieszczeniu robi się przez to trochę ponuro.

Oct714

Posty: 11

 
Można faktycznie teraz sobie pokombinować z fototapetami, nie ma grafiki której nie można by sobie powiesić na ścianie, ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobrażnia. Mój znajomy na przykład w salonie przykleił sobie wielką Mona Lisę...na pewno odważnie i nietypowo ale jemu się podoba.

alidomus

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o tworzywa z których robione są fototapety to jakie są najlepsze? Słyszałem o flizelinie, a są jeszcze jakieś inne opcje tak w ogóle, czy tylko ta flizelina?

874509

Posty: 14

 
Bardzo polecam fototapety w 3D, efekt jest naprawdę super o ile się trafi na dobry obrazek of course. Jeśli chodzi o sklepy to mam sprawdzoną firmę na fototap.pl. Kupowałem u nich taką większą fototapetę 3D do biura, ale tez ostatnio kładliśmy w pokoju dzieci fajny kolorowy motyw, który się synom wyjątkowo spodobał.

Radziu

Posty: 12

 
Niektórzy ludzie to sobie robią fototapety na bazie swoich zdjęć ślubnych, trochę moim zdaniem to już jest jednak przeginka. Ale co kto lubi, wolność Tomku w swoim domku, co nie :P

Invar4

Posty: 20

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

mirekp2005

Posty: 12