picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kolektory słoneczne

kolektory słoneczne

Chce zrobić w gospodarstwie fotowoltaikę z pompami ciepła, mam kilka budynków w gospodarstwie rolnym i do tego chce też taką instalację zrobić pod kątem mojego domu. Więc jak macie jakąś firmę na północy kraju, która się takimi instalacjami zajmuje to dajcie namiar. Chętnie skorzystam z podpowiedzi.

pawel253

Posty: 1

 
Szukaj kogoś kto w robieniu takich instalacji się specjalizuje to będziesz miał pewność, że będzie to na wysokim poziomie zrobione. Jednak znajomość tematu będzie ważna i trzeba mieć to na uwadze zanim wybierze się wykonawcę.

pawel253

Posty: 2

 
Jeśli masz taką możliwość i budujesz dom to na pewno na pompy ciepła czy fotowoltaikę warto się będzie zdecydować. To taka instalacja, która jest bardzo praktyczna więc jeśli tylko będzie właściwie zrobiona to będziesz zadowolony, natomiast to co wydaje mi się, że będzie kluczowe to znalezienie takiego wykonawcy, który zadba o dobre wykonanie.

Okolicc34

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty Green Motion (www.green-motion.pl) jeśli chodzi o montaż klimatyzacji w firmowych budynkach i jest ok. Całą instalację zaplanowali, potem zajęli się wykonaniem. Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt z pracownikami, tak więc z przygotowaniem klimatyzacji nie było problemów.

Oct714

Posty: 8

 
Jak masz taką możliwość to staraj się poszukać kogoś lokalnie kto takie instalacje robi. To raczej będzie lepsza opcja niż jakaś dojeżdżająca firma. Pewnie łatwiej będzie ogarnąć temat jeśli chodzi o wykonanie montażu.

olbrzym88

Posty: 10

 
Szukaj wykonawców, którzy znają rynek i są na bieżąco z tym jakie są obecnie trendy na rynku. Sporo się w tym momencie dzieje na tym polu, zmieniają się panele więc faktycznie jeśli ktoś chce wykonywać takie instalacje musi być na bieżąco z tymi wszystkimi nowościami, żeby dobre rozwiązania klientom proponować.

opert34

Posty: 4