picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry tarocista

Dobry tarocista

Cześć! Szukam namiaru na dobrego tarocistę. Jesteście w stanie doradzić kogoś naprawdę sprawdzonego?? Z góry dzięki! Ale proszę tylko o pewne podpowiedzi a nie jakieś wróżenie z fusów :P

gregcie@

Posty: 2

 
Coraz więcej osób korzsyta z wróżb i horoskopów. Jest teraz dobry czas na takie metody, bo też ludzie są bardzo zagubieni mają dużo egzystecjalnych pytań na które nie znajdują odpowiedzi.

Kerty67

Posty: 4

 
Od dłuższego czasu korzystam z serwisu abrahadabra.pl. Profesjonalna ezoteryka w nowoczesnym internetowym wydaniu :) Jeśli chodzi o konkretne osoby które tutaj pracują i które bym doradzała to na pewno jasnowidz Roland i wróżka Eve. Super osoby, duża wiedza doświadczenie i wyczucie.

Klarka34

Posty: 20

 
Czasem tak to w życiu już jest że od jednej decyzji potrafi zależeć naprawdę dużo. Ja to się od jakiegoś czasu zawsze konsultuję z tarocistą jeśli jestem na chwilę przed trudnym i ważnym wyborem i zdaje to egzamin na piątkę.

Posty: 7

 
Sama się noszę z zamiarem żeby jakiś kurs tarota odbyć, bo zawsze to byłoby prościej i taniej jakbym mogła sobie sama stawiać karty.

wiesław11

Posty: 5

 
Miałam jeszcze nie dawno sprawdzoną panią w mieście która stawiała tarota (pół miasta do niej jeździło) ale niestety ostatnio się jej zmarło...i zostaliśmy bez naszej pani Basi...

aplay99

Posty: 14

 
Nie jestem w stanie nikogo polecić, bo sama dawno nie korzystałam z takich ezoterycznych usług. Kiedyś pamiętam że pozwoliłam sobie wróżyć z dłoni kobiecie w Kazimierzu nad Wisłą i nie ukrywam że dużo mi się sprwadziło w życiu z jej prognoz.

Anno Domini

Posty: 7

 
Fajnie by było jakby tak wróżbita potrafił wywróżyć jakie będą liczby w następnym losowaniu dużego lotka. Za taką poradę to bym zapłacił każde pieniądze ;P

Snaco

Posty: 19

 
Nie wiem co tutaj polecić. Ostatnio raz byłam u wróżki jeszcze przed ślubem....wypytywałam o mojego narzeczona, wróżka go zaakceptowała i faktycznie...miała nosa, bo jesteśmy razem od wielu lat i jesteśmy szczęśliwi.

bartek33

Posty: 3

 
Fajną opcją są radia internetowe w których prowadzą właśnie audycje z wróżbitami. Można się w miarę szybko dodzwonić zazwyczaj, nie ma takiego obłożenia linii jak w tych programach w dużych telewizjach.

E-GOista

Posty: 9