picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Przedszkole Kraków

Przedszkole Kraków

Cześć, jak podchodziliście do wyboru przedszkola dla swoich dzieci? Zaczynam dopiero analizować temat, ale nie wiem do jakich materiałów miałabym się zwrócić.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Idź na dni otwarte do przedszkola z dzieckiem najlepiej. Zajęcia adaptacyjne w niewielkiej grupie też się przydają. Można sprawdzić, jaka jest energia placówki. Rozgryziesz to szybko, pozdrawiam.

dzejs

Posty: 2

 
Trzeba koniecznie rozmawiać z dyrekcją, a później z nauczycielkami. Według mnie od klasy dyrekcji dużo zależy.

Nikusinski23

Posty: 7

 
Tylko przedszkole niepubliczne, ale z opłatami można sobie poradzić. Za wyżywienie płaci się zazwyczaj oddzielnie. Im więcej zajęć dodatkowych, tym moim zdaniem lepiej.

MiSER

Posty: 3

 
Bardzo niskie czesne w przedszkolu masz http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31/, a warunki praktycznie idealne, do tego mnóstwo zajęć w cenie i dodatkowych możliwości. Kilka przykładów to opieka psychologa, zajęcia kreatywne i to nieźle rozbudowane. Syn spędza w przedszkolu praktycznie cały dzień, ale wraca zadowolony, nie skarżył się nigdy. Nie przypominam też sobie nieporozumień w kontakcie z opiekunkami.

bartek33

Posty: 13

 
Chłopak na pewno skorzysta najbardziej z przedszkola, w którym promuje się aktywność fizyczną, ducha rywalizacji. Fajne są też połączenia sport – muzyka, sport – język. Warto odwiedzić kilka placówek.

labuh

Posty: 3

 
Fair Play to przedszkola prowadzone w duchu zdrowej rywalizacji. Dużo dobrego u nich słyszałem, coraz więcej placówek się otwiera podobno w całym kraju.

rz3zn!k

Posty: 14