picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sklep internetowy z tonerami

sklep internetowy z tonerami

Witam! Dobry sklep internetowy z tonerami jest mi potrzebny. Gdzie można liczyć na ekspresową dostawę? Ogólnie to szukam toneru do HP, do prywatnego użytku ale potrzebowałbym większą ilość bo sporo drukuję. Hm?

Antekkk

Posty: 1

 
W internecie można kupić wszystko, tych sklepów z materiałami do drukarek to jest cała masa, trudno mi jakoś kogoś szczególnie doradzić bo sam w tej chwili szukam dostawcy do stałej współpracy i dość dużych zamówień.

Piotr_21

Posty: 24

 
Ciekawe jak dużo schodzi tonerów punktom które zajmują się wydrukiem. Zwłaszcza w tych miastach uniwersyteckich to studenci drukują i kserują na potęgę. Sam pamiętam na swoich studiach, że chyba kilka razy musiałem książkę skserować, trochę to kosztowało ale i tak taniej niż kupno nowej.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Ile w ogóle kosztują tonery tak średnio? Bo tak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach i te rozstrzały w cenach są momentami bardzo dużo. Nie wiem z czego to może wynikać?

DVDiss

Posty: 5

 
Jestem zadowolony z tonerów które kupuję do swojego ksero ze strony http://onlinepolskisklep.pl. Mają zamienniki chyba to wszystkich marek urządzeń, od Hp, przez Dell, na Samsungu kończąc, także można sobie dopasować wkład pod konkretny model sprzętu.

Oct714

Posty: 12

 
Staram się drukować rzeczy w pracy także w domu na druku oszczędzam :P Mam nadzieję, tylko że tego wątku mój szef nie czyta :))

serum45

Posty: 6

 
Świat na wydruku stoi, choć trzeba przyznać że w ostatnich latach to coraz więcej dokumentów i tak dalej można przedstawiać i przechowywać w wersji cyfrowej. Kto wie, może kiedyś tradycyjny papier z nadrukiem zostanie zastępiony już w ogóle telefonami, tabletami, laptopami .

Oct714

Posty: 16

 
Muszę wymienić sama toner na nowy, a nawet nie mam za bardzo pojęcia gdzie on tam jest schowany i jak go z drukarki wyjąć :P Na szczęście mąż wraca z wyjazdu służbowego za dwa dni więc będziemy uratowani :)

Invar4

Posty: 20