picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

silniki hydrauliczne

silniki hydrauliczne

Znacie jakąś firmę, gdzie można kupić silniki hydrauliczne do maszyn budowlanych. Poszukuje nietypowej części do rzadko spotykanej na naszym rynku maszyny. Jeśli znacie jakąś taką firmę, która zajmuje się sprzedażą pomp to dajcie znać.

grzes3345

Posty: 1

 
Faktycznie w sieci jest sporo sklepów, które pompy oferują, jednak uważaj na regenerowane części, sprawdzaj dobrze opinie o sklepie wśród innych klientów.

dobryjoy

Posty: 11

 
Kupuj u sprawdzonego dostawcy i rzeczywiście szukaj sobie zamiennika bo będzie tańszy niż nowa cześć.

labuh

Posty: 4

 
Dobra oferta pomp i silników jest na stronie https://https://hydro-rexroth.pl//. Mają kilka firm: rexroth, Sauer danfoos czy Linde więc najważniejsze marki dostępne na rynku.

Fstachu44

Posty: 16

 
Warto popatrzeć za zamiennikami bo na pewno kupisz taniej a jakość powinna być dobra, jeśli tylko wybierzesz sprawdzoną markę.

dominikk6

Posty: 2

 
Sporo ciekawych produktów na rynku, ale uważaj na regenerowane, bo będą tańsze, ale niestety jakość może nie być zadowalająca. Dlatego sprawdzaj dobrze co kupujesz.

Kalunka12

Posty: 40

 
Sporo firm na rynku, ale niestety wiem, że często to firmy „krzak” i jakość pomp bardzo słaba więc sprawdzaj dobrze co kupujesz.

Nowa

Posty: 7

 
Ja zawsze kupuje zamienniki bo po prostu jest taniej i myślę, że silnik taki również warto kupić a nie bezpośrednio od producenta, bo cena będzie wyższa.

Rrobo159

Posty: 33

 
Zajrzyj do sieci, na pewno znajdziesz firmy, które sprzedają nowe, nie regenerowane pompy i coś sensownego uda się wybrać i pod kątem jakości i ceny.

Gumis

Posty: 16

 
Ja kupowałem część regenerowaną i teraz mogę powiedzieć, że zdecydowanie poszedłbym w kupowanie zupełnie nowej części, zamiennika, ale dobrej jakości. Więc polecam szukać takiego skle

Marioleczka 

Posty: 3