picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Futra sztuczne

Futra sztuczne

Witam! Sztuczne futra na metry, gdzie zamówić żeby nie żałować? Ktoś coś? Jeśli macie jakieś doświadczenia w temacie to będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam!

Hezis

Posty: 4

 
Na różnych dostawców można trafić, trzeba na pewno być dość ostrożnym i najlepiej to sobie materiał wcześniej obejrzeć. Ewentualnie druga opcja jest taka żeby zamowić tylko jakąś próbkę i zobaczyć z jakim tworzywem ma się dokładnie do czynienia.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Mam sprawdzoną markę na efutro.pl, kupuję ich futra od lat i jeszcze nie musiałam niczego odsyłać czy reklamować. Oczywiście to są imitacje a nie naturalne ściągane ze zwierząt, bo czegoś takiego nie akceptuję. Jeśli chodzi o konkretne warianty futer jakie mają w ofercie to bardzo dobrze sprzedają się rzeczy z alpaki i lisa.

Justynka45

Posty: 5

 
Futro ma swoje walory ale też ma swoje wymagania jeśli chodzi o obróbkę, szycie i samo projektowanie. Nie jest to na pewno tworzywo dla każdego, trzeba się go nauczyć ale jak już człowiek opanuje ten materiał to można tworzyć świetne rzeczy.

umberko3

Posty: 10

 
Mogę polecać firmę z Łodzi, na stronie efutro.pl mają swój sklep online, a w Łodzi jest ich show room gdzie można sobie osobiście sprawdzić jak wyglądają materiały, jakie są w dotyku, jaki jest połysk, jaka jest długość włosa i tak dalej. Można u nich bezproblemowo kupować już od 1 metra bieżącego, przy większych zamówieniach są w stanie zaproponować uczciwe rabaty a nie jakąś jałmużnę.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Ciężko kogoś polecać, taki materiał to trzeba obejrzeć, dotknąć i potem sobie odpowiedzieć na pytanie czy taka estetyka to jest to czego się szuka do swoich projektów.

dominikaa

Posty: 15

 
Dzisiaj to się już mało kogo widuje w futrze na ulicy. Mówię o zwykłych ludziach. Jeśli już u kogoś można spotkać futro to są to raczej ludzie bardziej zamożni – prawnicy, lekarze, politycy, urzędnicy.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Co jak co ale jednak żaden inny materiał tak nie ogrzeje jak futro. Mam taki stary płaszcza jeszcze po ojcu zrobiony z futra (chyba naturalnego, nie jestem pewien) to na mrozy jak go założę to mam saunę...wystarczy zwykły t-shir pod spód i jest cieplutko.

matek562

Posty: 7

 
Tak naprawdę to czym się różni futro naturalne od sztucznego pod względem parametrów? Bo wiadomo że wytrawne oko dostrzeże różnice w samej estetyce ale czy pod względem ciepłoty, trzymania termiki to są różnice?

Ptaszek

Posty: 16

 
Teraz dostępność ładnych sztucznych futerek jest dużo większa. Kiedyś żeby znaleźć naprawdę wartościowy materiał to trzeba było szukać za granicą...teraz jest na odwrót, klienci zza granicy kupują w Polsce.

Wygodniś22

Posty: 11