picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sieć lombardów, co polecicie ?

sieć lombardów, co polecicie ?

Witam. Czy polecicie mi jakąś sieć lombardów, która uczciwie podchodzi do interesów? Proszę dajcie mi znać.

fruster

Posty: 2

 
Właściwie każdy lombard jest skłonny zaproponować Wam skup tabletów, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Wiadomo, iż uzyskane kwoty nie będą imponujące, aczkolwiek atutem jest fakt, że pieniądze dostaniecie właściwie “od ręki”. Nie trzeba szukać potencjalnego kupującego oraz odpowiadać na zbędne pytania.

figo

Posty: 4

 
Cieszę się, że ktoś wymyślił u nas skup rzeczy używanych, ponieważ pozwala on pozbyć się wielu wartościowych przedmiotów, które są nam zupełnie niepotrzebne. Mojej rodzinie udało się dzięki takiemu skupowi “zarobić” kilkaset złotych, więc nie mogę mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Również Wam polecam odwiedzić taki skup.

beata77

Posty: 6

 
W przeszłości sam zastanawiałem się nad tym, aby uruchomić własny skup złota, aczkolwiek zrezygnowałem, bowiem nie posiadałem wystarczającego doświadczenia w tym zakresie. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi zastanawiam się, aby wrócić do tematu, albowiem zarobek potrafi być rzeczywiście imponujący. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 2

 
Największą zaletą firm, które proponują skup samochodów jest fakt, iż klient pieniądze otrzymuje od razu, a więc nie musi oczekiwać długimi tygodniami, aż ktoś zainteresuje się ich autem i zaproponuje korzystną cenę.

TomekK

Posty: 21

 
Kilka dni temu odwiedziłem skup laptopów, który zaproponował mi blisko kilkaset złotych za dosyć stary komputer przenośny. Z mojej perspektywy to była atrakcyjna kwota, więc zdecydowałem się na sprzedaż. Mam pozytywne wrażenia, jeśli chodzi o tą transakcję.

labuh

Posty: 2

 
Nie ukrywam, że w przeszłości korzystałem z oferty tego skupu złota: http://seopower.net.pl/skup-telefonow-lombard-jarocin/, który sprostał moim oczekiwaniom w stu procentach. Po prostu dostałem uczciwą ofertę. Tak niewiele i tak sporo zarazem.

czesterk

Posty: 5

 
Na ten moment przedmiot moich zainteresowań stanowi skup złotych zegarków. Zależy mi na tym, abym otrzymał uczciwą propozycję, ponieważ oddawać drogi zegarek za bezcen nie leży w moim interesie. Podzielę się spostrzeżeniami, gdy doprowadzę ową transakcję do końca.

Kleooo6

Posty: 2