picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Czego używacie, żeby zwiększyć poziom libido? Chodzi mi oczywiście o odpowiedzi mężczyzn. Po 30 coś się u mnie w temacie zaczęło dziać. Nie wiem, czy jest to spowodowane znudzeniem życiowym, czy po prostu pewnymi problemami zdrowotnymi.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Robi ę tak, że biorę kamagrę musującą https://potencja.net.pl/ , zmieniam etykietę z tabletek zwykłych i mam spokój ogólnie z ukrywaniem tego. Mam tabletki zawsze blisko, jedna w portfelu na wszelki wypadek, gdyby zdarzył się wyjazd. Mogę niby bez, ale jakoś lepiej się czuję mając świadomość, że zawsze się uda. Mam znacznie młodszą od siebie partnerkę i trzeba jakoś kombinować, póki człowiekowi trochę czasu zostało.

Piotr_21

Posty: 24

 
Kompleksy witaminowe dla sportowców nieźle wspierają tabletki na potencję. Tak u siebie przynajmniej zauważyłem. Znacznie lepiej się czuję.

Marioleczka

Posty: 4

 
Zauważyłem, że ciśnienie mi skacze, jak przesadzę z dawką tabletki, więc trzeba na pewno od najmniejszych zaczynać, a później coraz wyżej się poruszać.

Gucio

Posty: 6

 
Jak przyjmujesz leki na uspokojenie lub niektóre hormonalne to też może sprzęt szwankować. Upewnij się, czy nie ma takich skutków ubocznych w tabletkach, które stosujesz na co dzień.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Im więcej tabletek, kupisz, tym mniej zapłacisz, ale nie przesadzaj z dawką na początku.

Yuri20

Posty: 2

 
Też mi się wydaje, że mamy coraz mniej wyrozumiałych kobiet, a wiadomo, że to mężczyzna jest stroną aktywną zawsze. Jak zawodzi to już koniec.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Uzależnienia wszelkiej maści obniżają poziom testosteronu, a poziom hormonu to kluczowa sprawa dla prawidłowego męskiego rozwoju.

edmundzio

Posty: 5