picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Czego używacie, żeby zwiększyć poziom libido? Chodzi mi oczywiście o odpowiedzi mężczyzn. Po 30 coś się u mnie w temacie zaczęło dziać. Nie wiem, czy jest to spowodowane znudzeniem życiowym, czy po prostu pewnymi problemami zdrowotnymi.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Tylko z wiarygodnych źródeł bierz. Teraz sporo aptek kieruje się tylko w stronę mężczyzn. Pamiętaj, że apteka internetowa zgodnie z prawem powinna mieć oddział stacjonarny zarejestrowany. Słabych suplementów na potencję nie bierz, bo się nie sprawdzają.

amrmas22

Posty: 5

 
Wiesz, tabletki na potencję to najlepiej zaczynać od bardzo małej dawki, bo można sobie krzywdę zrobić. Te najpopularniejsze suplementy to rzadko działają normalnie. Lepiej sięgnąć po twardą farmakologię.

Klasowe34

Posty: 9

 
Jak zaczynałem z tabletkami na potencję to sprawdzałem dawki i różne rodzaje tabletek. Z reguły masz podobny skład, tylko nazwy różne i ceny, więc tutaj można optymalizować pod niższe kwoty. Dobre ceny ma na pewno https://potencja.net.pl/ . Od dawna ich znam. Ewentualnie możesz spróbować przez ogłoszenia, ale to raczej niepewne źródło. Bez recepty, mocne. Byłem też u kardiologa się podpytać, czy to bezpieczne i potwierdził. Trzeba tylko ostrożnie podchodzić i raczej nie pić przed każdym stosunkiem, bo jedna tabletka jednak trzyma spokojnie ze dwie, trzy doby nawet. U mnie najlepszy wynik to tydzień, ale miałem naprawdę dobre samopoczucie.

bruklin187

Posty: 4

 
Niewłaściwa dieta i masz klops w sprawach łóżkowych, więc przydałaby się wizyta u dietetyka. Mężczyźni u nas ogólnie lecą na farmakologii, a długoterminowo nie myślą o zmianie nawyków.

FFelxus

Posty: 32

 
Tabletki wydłużają stosunek, więc nawet jak masz problem z przedwczesnym wytryskiem to jest naprawdę super sprawa.

micko

Posty: 12

 
Większość problemów łóżkowych z tego, co czytałem wynika z psychiki. Jak masz zaniżone poczucie własnej wartości to wiadomo, że nie będzie dobrze z kobietą.

klimner56

Posty: 6

 
Po 40 zacząłem brać sildenafil. O głównych markach sobie możesz poczytać tutaj https://potencja.net.pl/o-nas,12s . Według mnie dobra sprawa dla mężczyzn zabieganych, z młodszymi partnerkami życiowymi. Ja naprawdę nie dałem rady, a moja kobieta ma duże potrzeby łóżkowe. Kiedyś myślałem, że właśnie o takiej kobiecie marzę, ale rzeczywistość bywa zaskakująca :) W każdym razie tabletki pozytywnie działają, nie mam po nich dziwnych zjazdów.

Zdzichu 

Posty: 4