picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wypozyczalnia kempingów

wypozyczalnia kempingów

Cześć! Szukam dobrej wypożyczalnie kempingów. Macie namiar na kogoś zaufanego? Na dwóch rzeczach mi zależy najbardziej – na cenie, to raz, ale dwa samochód ma być w dobrym stanie w 100 procentach przygotowany do jazdy, sprawny itd. a nie jakiś trup.

Marioleczka

Posty: 1

 
to jest na pewno ciekawa opcja żeby wziąć takie mieszkanie na kółkach ze sobą zamiast szukać noclegu gdzieś na miejscu. Zwłaszcza jak się jedzie w środku sezonu to jeśli rok wcześniej nie robiło się rezerwacji pokoju to na ostatnią chwilę nie ma co już nawet szukać...

Fstachu44

Posty: 16

 
Nie mam pomysłu skąd takich samochód pożyczyć żeby było okej. Jeszcze nigdy się za kamperem nie rozglądałem, wolę jednak nocowanie klasycznie w pensjonacie czy hotelu, ale kto wie...może na stare lata...:)

Wygodniś22

Posty: 14

 
Kiedyś myślałem dość poważnie żeby kupić sobie na własność taki samochód z mieszkaniem na kółkach, ale jakoś nie było okazji. Oczywiście interesował mnie zakup z drugiej ręki, bo na taki prosto z salonu to jednak bym się nie zdecydował, to już trochę za duży koszt.

szymon2626

Posty: 34

 
Z tego co ja się orientuję na kampery wystarczy zwykłe prawo jazdy, które przecież jest dedykowane dla pojazdów do 3.5 ton a większość takich samochodów kempingowych się w tej masie pewnie wyrabia i to spokojnie.

darkness6

Posty: 11

 
Dzieci mnie namawiają od jakiegoś czasu że chcą spędzić wakacje właśnie w kempingu. Myślę że to kwestia czasu i prędzej czy później w takie wakacje wyruszymy. Mam nietypowe pytanie – jak wygląda kwestia wc w takim samochodzie??

Bialy_Wilk

Posty: 23