picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naprawa jachtów

naprawa jachtów

Cześć, już praktycznie w rozruchu mam firmę wyspecjalizowaną w czarterze jachtów, ale przydałaby się jeszcze do doraźnej pomocy dobra ekipa serwisowa. Idealnie kogoś ze Szczecina szukam raczej do długoterminowej współpracy. Może podzielicie się własnymi doświadczeniami?

Black_Riot

Posty: 2

 
Na ostatnią chwilę szukanie serwisu jachtu to dość ryzykowna sprawa. Lepiej podejść do tematu zapobiegawczo. Przeanalizować, jakie elementy psują się najczęściej w twojej jednostce.

edyta123

Posty: 6

 
Kontakt to serwisu jachtów nawet telefoniczny, o dowolnej porze. Czasami przez telefon da się wiele rzeczy rozwiązać, jakoś ogarnąć temat, szczególnie dla lojalnych klientów. Zastanawiałem się nawet nad świadczeniem podobnych usług ;)

GGregbard

Posty: 21

 
Jak chcesz zabezpieczyć jacht to polecam http://www.air-tech.com.pl/. Profesjonalnie podchodzą do kwestii serwisowych. U mnie akurat wystąpiła potrzeba wyprodukowania pewnych elementów i też sobie z tym poradzili. Z elektroniką, diagnostyką radzą sobie efektywnie.

wrona

Posty: 3

 
Ze zwykłych map tylko nie rezygnuj, bo w kryzysowych sytuacjach ratują sprawę. Nie wiem, dlaczego odchodzi się od klasycznej, często ratującej życie wiedzy. A wiadomo, że sprzęt elektroniczny bywa zawodny, kiedy jest najbardziej potrzebny ;)

gzdyl

Posty: 3

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na sodowanie jednostki. Coraz popularniejsza technika, pod nadzorem najczęściej wykonywana, mocno zabezpiecza jednostkę. Byłem bardzo zadowolony z takiego podejścia.

Marioleczka

Posty: 7

 
Pamiętaj, że przy serwisie dochodzi diagnostyka i testowanie po naprawie. Jeżeli nie ma tych elementów to lepiej zrezygnować z usługi. Obowiązkowa sprawa moim zdaniem.

89ostry89

Posty: 6

 
Tutaj dla niektórych żeglarstwo ogólnie kojarzy się z usterkami ;) Jak zaczynałem przygodę z pływaniem to po prostu wszystko się waliło, więc trzeba się przygotować na wszystko, dosłownie. Dobra ekipa serwisowa, nawet droga jest na wagę złota teraz.

quios

Posty: 17

 
Prosta zasada. Jeżeli nie jesteś przygotowany do konkretnych warunków atmosferycznych to nie wypływasz i nie ryzykujesz straty dużych pieniędzy.

esdoen1

Posty: 2

 
Diagnostyka od czasu do czasu nie zaszkodzi. Większość serwisów jachtów działa obecnie w sposób mobilny, na dojazd. Można wiele rzeczy rozwiązać na miejscu.

Marioleczka

Posty: 3