picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tworzenie stron

Tworzenie stron

Witam serdecznie. Szukam dobrej doświadczonej firmy zajmującej się identyfikacją wizualną. Potrzebowałbym nie tylko logotypu i wizytówek, ale pełnego brand booka. Jakieś propozycje, z kim współpracujecie?

Zdzichu

Posty: 2

 
Ciężka sprawa z tymi stronami. Teraz są ich w necie biliony i żeby się jakoś przebić wybić i wyróżnić to naprawdę trzeba się nakombinować.

info@pracazekonomii.pl

Posty: 10

 
Na pewno jeśli chodzi o reklamę online to trzeba działać wielotorowo. Sama strona to za mało. Bez aktywnej obecności w SM za wiele się nie ugra. No i druga sprawa to identyfikacja wizualna – mega istotna sprawa na którą sporo właścicieli firm wciąż zwraca małą uwagę. A przecież żyjemy w erze obrazkowej, więc trzeba mieć też swój logotyp który będzie się kojarzył z naszą branżą, profesojnalizmem itd.

wisła22

Posty: 12

 
Dużo jest agencji reklamowych które tworzą strony i opracowują całą koncepcję graficzną. Ale duża ilość często gęsto nie idzie w parze z jakością takich usług. Trzeba mieć trochę szczęścia żeby dobrze trafić.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie powiem żebym miał jakiś super kreatywny projekt strony internetowej ale mi odpowiada. Najważniejsze że strona jest funkcjonalna, zawsze dostępna, nie ma jakiś problemów z hostingiem zawsze można wejść na stronę sprawdzić ofertę itd.

Klara323

Posty: 10

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi, ale mogę podpytać mam kilku znajomych którzy prowadzą swoje biznesy i w związku z tym mają strony internetowe (już chyba nikt kto ma firmę nie rezygnuje z obecności ze swoją ofertą online?)

Sewerynus

Posty: 11

 
Ostatnio miałem kontakt z agencją STTP przy okazji opracowywania nowej aplikacji webowej i współpracę z nimi oceniam bardzo dobrze. Dotrzymują terminów, nie było problemu z kontaktem, można było o wszystko dopytać nawet po parę razy. Więcej o zakresie usług można przeczytać na ich stronie - http://sttp.pl.

djramu

Posty: 4

 
Od strony bardzo duży zależy tak naprawdę. Wciąż są firmy które wychodzą z założenia że wystarczy sam profil w social mediach żeby prowadzić skuteczną reklamę online, a to moim zdaniem duży błąd.

ciumar1

Posty: 5

 
Najlepiej podpytać swoich znajomych, choćby na fb można wrzucić posta z pytaniem o dobrego speca od stron www, może akurat ktoś kogoś poleci. Zawsze poczta pantoflowa będzie najlepsza najpewniejsza;>

jesika

Posty: 4