picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć! Gdzie kupowaliście sprzęt do domowej siłowni? Co w ogóle Waszym zdaniem powinno się przede wszystkim znaleźc na wyposażeniu siłowni? Wiadomo że nie kupię wszystkiego od razu, ale będę kompletował krok po kroku. Od czego zacząć, jaki sprzęt jest wg Was najważniejszy??? Ławeczka, drążek, sztanga, jakiś wyciąg??

Miki789

Posty: 3

 
Kilka podejść robiłem do trenowania siłki ale jakoś za każdym razem moja przygoda z hantlami kończyła się wyjątkowo szybko. Ale wciąż nie tracę nadziei że kiedyś się wkręcę na poważnie i złapię na to zajawkę.

wisła1905

Posty: 9

 
Mi do ćwiczeń w domu wystarczają tylko dwa hantle i tyle. Wiecej nie potrzebuję. Takimi hantlami wbrew pozorom można już konkretnie poćwiczyć.

labuh

Posty: 4

 
Jestem zadowolony z zakupów na stronie k-sport.com.pl. Ten sklep i tę markę K Sport polecał mi brat już dawno temu ale dopiero ostatnio udało się wygospodarować w domu trochę miejsca do zrobienia sobie siłowni. Co bym przede wszystkim polecał? Klasykę, czyli ławeczkę, na początek podstawa a potem można dodawać kolejne stacje do ćwiczeń. :)

Zlomex

Posty: 10

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

andrew66

Posty: 3

 
Co by nie mówić to teraz dużo ludzi coś tam trenuje. Jedni biegaja, inni jeżdżą na rowerze, trzeci chodzą na squasha a jeszcze inni wolą przerzucać kilogramy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

messi32

Posty: 4