picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się tworzyć siłownię w domowych warunkach. Jeżeli tak to jakie akcesoria przede wszystkim sobie wstawić na taką siłownię?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Zrobiłem błąd, bo nie kupiłem do garażowej siłowni stojaków. Straszny rozpierdziel jest bez właściwej organizacji. Z tych tańszych i bardzo uniwersalnych to https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/5,stojaki-treningowe. Praktycznie całą siłownię wyposażyłem dzięki nim. Wyszło coś ponad 2000 złotych i naprawdę sporo nabrałem rzeczy, więc w porównaniu do kosztów zwykłego karnetu na siłownię to opłacalna sprawa. Ćwiczę z ziomkami czasami, więc koszty się wyrównują dość szybko. Zależy też, jakie masz możliwości lokalowe.

Bhapo

Posty: 4

 
Bieżnia elektryczna w pokoju to jest super sprawa. Mieszkam na wsi, wszędzie psy biegają, to była dla mnie jedyna alternatywa, żeby utrzymać normalne tempo treningowe.

TomekK

Posty: 10

 
Przy wykorzystaniu masy własnego ciała przy treningu praktycznie eliminujesz ryzyko kontuzji. Kolejna zasada to poświęcenie wystarczającego czasu na rozgrzewkę.

Lupusx

Posty: 6

 
Zaczynałem od maty i piłki gimnastycznej. Z kanałami sportowymi na YouTube można sporo zdziałać. Mnóstwo intensywnych ćwiczeń rozciągających. Niestety rozbudowana siłownia to zawsze szybszy progres dla sylwetki i kondycji.

retrun

Posty: 4

 
Gumy treningowe, orbiterek, poręcze do pompek, wszystko schowasz w szafie. Ewentualnie skakanka, ale nie każdy ma na tyle wysokie pokoje
Stawiałbym na sprzęt mało inwazyjny w montażu, bo coś z czasem jednak może się zmienić.

Gabat

Posty: 3

 
Niektóre marki specjalizują się pod domowe siłownie, więc warto może na takiej zasadzie wyszukiwać sprzęt.

Kitas

Posty: 10

 
Domowe ćwiczenia wymagają wygłuszenia, bo u mnie sąsiedzi się ciągle skarżyli na stukanie. Mata jakaś, czy ustalenie konkretnych warunków z sąsiadami bywa niestety koniecznością.

hejhej00

Posty: 7