picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

bjj Poznań, co polecicie ?

bjj Poznań, co polecicie ?

Chciałbym trenować brazylijskie bjj w Poznaniu, ale nie wiem gdzie się mogę zgłosić. Jeśli jakiś klub, który polecicie mi?

dobryrd

Posty: 1

 
Szczerze przyznam, iż niezwyklej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, niemniej jednak tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

ertumer67

Posty: 6

 
Poznań to duże miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

egan176

Posty: 16

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić zwłaszcza dziś gdzie filmów instruktażowych jest bardzo wiele. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, lecz nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

TomekK

Posty: 8

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Marioleczka

Posty: 6

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Wiele się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

Ryszardzik3

Posty: 8

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

codePerformance

Posty: 9

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, lecz przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niesłychanie wymagających treningach.

labuh

Posty: 9