picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Jareczkoww

Posty: 1

 
Siły w domu to raczej nie rozwiniesz, ale ogólnorozwojówka, jak najbardziej. Możesz się przejść też na siłownię. Zobacz, jaki układ jest, jakie ćwiczenia zastąpisz hantlami.

Jacuś24

Posty: 10

 
Niestety domowa siłownia to spory wydatek jednorazowo. Z drugiej strony, jak bierzesz od bezpośredniego producenta to można częściowo optymalizować koszty inwestycji.

saradonin

Posty: 4

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

Oct714

Posty: 12

 
Proponuję do domowej siłowni uniwersalny gryf prosty https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Gryfy-i-obciazenia-183.html. Możesz sobie elastycznie zmieniać ciężary, więc jednym gryfem sobie robisz praktycznie całą górę :) Bierz dwa naturalnie. Według mnie uniwersalne rozwiązanie, mało miejsca zajmuje. Dodatkowy składzik na ciężary w takim przypadku bardzo pożądany.

Gumis

Posty: 4

 
W domowej siłowni ławeczka się przyda. Uważaj na przykręcanie rzeczy do ścian. Chyba, że nie masz innego wyjścia, bo później trzeba mały remont robić, żeby przywrócić do stanu pierwotnego.

warter88

Posty: 6

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

Black_Riot

Posty: 17

 
Ławeczka, hantle, gumy na podłogę i jakiś mocniejszy expander, ewentualnie drążek wkręcany do ściany dla bezpieczeństwa i masz naprawdę spoko zestaw.

Grabow12

Posty: 15

 
Sprzęt sportowy praktycznie nie traci na wartości, więc nawet, jak się pomylisz to sprzedasz bez problemu. A domowa siłownia to teraz naprawdę popularna sprawa.

johncena67

Posty: 7