picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Poleci mi ktoś pogotowie komputerowe z Wrocławia ?

Poleci mi ktoś pogotowie komputerowe z Wrocławia ?

Witam. Czy znacie jakieś sprawdzone pogotowie komputerowe z Wrocławia? Mam poważny problem z komputerem.

y-grek56

Posty: 3

 
Moim zdaniem wybierając pogotowie komputerowe z Wrocławia już po wykonaniu telefonu powinieneś ustalić cenę usługi, jakiej wykonanie chcesz zlecić.

Zlomex

Posty: 8

 
Gdy w rachubę wchodzi pogotowie komputerowe z Wrocławia to jestem skłonny polecić tą firmę: http://www.troubleshooter.pl. Na pewno was nie zawiodą :)

wisła1905

Posty: 9

 
Nie mam wątpliwości, że w przeszłości pogotowie komputerowe uratowało moją pracę inżynierską. Nieumyślnie skasowałem dokument ze wszystkich nośników będący przekonanym, że pozostał on na dysku twardym mojego komputera. Pomoc przyszła niezwykle szybko :)

Jermeri

Posty: 26

 
Pogotowie komputerowe ma jedną znaczącą zaletę, a mianowicie pracuje 24 godziny na dobę. Wiadomo, iż ceny usług są doskonalsze od zwyczajnych serwisów komputerowych, lecz dojeżdżają do klienta.

Rebkaa2

Posty: 28

 
Przyznam szczerze, że byłem mocno zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że jedno pogotowie komputerowe z Wrocławia jest w stanie świadczyć własne usługi poprzez całą dobę, a zarówno każdego dnia w tygodniu. Wbrew pozorom ich usługi nie kosztują zarówno przesadnie mnóstwo. Ceny są co najmniej rozsądne.

chchiyan

Posty: 17

 
Bardzo cenię sobie pogotowie komputerowe. W niedzielę, gdy pracowałem w firmie mieliśmy sporą awarię sieci komputerowej. Żaden zwykły serwis nie był w stanie przysłać swojego fachowca, a pogotowie spisało się fenomenalnie. Szybko rozwiązali problem.

Krzyś3232

Posty: 6