picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tablety ??

tablety ??

Jakie tablety polecacie? Chodzi mi o system itd. Chciałbym kupić jakiegoś konkretnego wypasa, który przyda mi się do wszystkiego.

Czarek

Posty: 2

 
Tak się składa, że poszukuję tableta najtaniej :D Mam nadzieję, że się tu temat rozwinie i polecicie coś dobrego. Chciałbym sprawić sobie nowy sprzęt, bo przydaje mi się w pracy, ale nie mam też zamiaru wydawać fortuny.

Asiaa56

Posty: 12

 
Wszystko zależy, jaki tablet jest ci potrzebny. Musisz określić, do czego ci się przyda. To zdecydowanie dobry pierwszy krok ;) Później możesz skorzystać z rzetelnego narzędzia, jakim jest porównywarka. Myślę, że na bank znajdziesz coś taniego. Teraz sprzęt jest także bardzo często w promocjach.

rz3zn!k

Posty: 13

 
Muszę dodać, że porównywarka tabletów to również szczególna pomoc, ponieważ można znaleźć tam opinie użytkowników sprzętu. Nie ma to, jak dowiedzieć się o tablecie z pierwszej ręki. Reklama zawsze zostanie reklamą i w niej zawsze produkt będzie super. Od tego są porównania i opinie, aby to sprawdzić :D

Zlomex

Posty: 23

 
Każdemu zależy na niskich cenach. Właśnie dlatego polecam stronę z tabletami, gdzie znajdziecie pomoc w wyborze. Bardzo fajnie opisane różne modele z porównaniem cen https://www.itablety.pl

Buła

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest. Też nie miałem pojęcia, jaki tablet wybrać. Nie pomógł mi sprzedawca, a właśnie porównywarka. Nikt ci tu niczego na siłę nie wciska :) Nie lubię robić zakupów w sklepach. Wolę na spokojnie zapoznać się z asortymentem online i wybrać samemu, co mi odpowiada.

mirekp2005

Posty: 15

 
Nie wiem jak wy, ale ja musiałbym być w 100% pewnym, że korzystam z rzetelnego porównania modeli tableta. Jak znacie strony, które są profesjonalnie przygotowane i regularnie aktualizowane, to chętnie zerknę :) Nie mam czasu na przeszukiwanie internetu. Jak wiecie, orientujecie się, to piszcie. Dziękuję.

Iunae_Milt

Posty: 26

 
Nawet tanie tablety nie są złe. Jak dopasujesz sobie konkretne parametry, możliwości i system operacyjny, to nie ma mowy, żeby nie być zadowolonym. Kupowałem ostatnio synowi w sumie do nauki, ale sprawdza się do wielu innych zadań.

nero45

Posty: 2

 
Mnie też interesują wyłącznie niskie ceny. Znając własne dzieci, tablet zaraz zostanie uszkodzony ;) Jak na razie szkoda decydować się na coś z górnej półki. Jak możecie pomóc, piszcie.

trans34

Posty: 4

 
Dla mnie też niezmiernie ważna byłaby taka wiedza. Oczywiście chodzi mi o promocyjne ceny, ale niekoniecznie chcę kupić gorszej klasy tablet. Myślę, że skorzystam z waszego polecenia, czyli znajdę porównywarkę, która mi pomoże. Jak możecie coś polecić, bardzo dziękuję.

Klaudi

Posty: 6