picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

agencja nieruchomości

agencja nieruchomości

Cześć. Szukam domu na sprzedaż w Małopolsce i chciałabym się zgłosić do jakiejś agencji nieruchomości, która pomoże mi we wszystkich formalnościach i też w znalezieniu atrakcyjnego obiektu. Macie jakieś propozycje odnośnie takich biur?

labuh

Posty: 8

 
Ech, kiedyś sprzedawałem mieszkanie w Krakowie i wiem z czym to się je. Dużo nerwów i stresu. Najpierw to trzeba znaleźć kupca, a ludzi zdecydowanych na zakup jest bardzo mało.

Klarka

Posty: 6

 
No ja to na pewno jakbym miał mieszkanie sprzedawać to bym poszedł do biura nieruchomości. Ale zanim to nastąpi, to najpierw muszę kupić swoje mieszkanie, bo póki co wynajmuję. Smutna rzeczywistość w naszym kraju jest taka, że mało kogo stać na własne M.

czesteruś34

Posty: 14

 
Jako miły i kompetentny wspominam kontakt z agencją braci Sadurskich z biura na Czarnowiejskiej. Szybko mi pomogli w wynajęciu mojego mieszkania, zajęli się wyszukiwaniem klienta, stworzeniem umowy i wszystkimi detalami. Lokatorzy mieszkają już 4 rok i nie narzekam, pieniądze są na czas, o nic się nie muszę martwić. Dokłada oferta i namiar na biuro jest na ich stronie – krakow.sadurscy.pl.

EQP91

Posty: 16

 
Ja bym doradzał dopytać agencję nieruchomości jak u nich wygląda kwestia ubezpieczenia OC transakcji. Bo wiem że nie zawsze firmy mają to ogarnięte na dobrym poziomie. Powodzenia!

johncena67

Posty: 12

 
Pracowałem kiedyś jako agent nieruchomości i mogę powiedzieć, że jakiegoś super ruchu nie mieliśmy w firmie. Raczej ludzie woleli kupować czy wynajmować bez pośredników, bo się bali prowizji.

Sewerynus

Posty: 14

 
Hm, będę za niedługo się chyba rozglądał za kupcem na swoje mieszkanie, bo żona mnie coraz intensywniej namawia, żebyśmy kupili dom jej koleżanki...Niby fajnie – zamienić mieszkanie na dom, ale z drugiej strony...mieszkanie to jednak większa wygoda moim zdaniem.

borek149

Posty: 10