picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

administracja nieruchomościami

administracja nieruchomościami

Witam! Poszukuje profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomościami w Gdańsku! Polećcie proszę sprawdzoną firmę!

mew soncz7777

Posty: 5

 
Jak szukasz profesjonalnej firmy świadczącej usługi w zakresie administrowania nieruchomościami to może cię zainteresować oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu. Od kiedy zajęła się naszym osiedlem skończyły się wszystkie problemy związane z pielęgnacją zieleni czy utrzymaniem porządku w blokach,

beata77

Posty: 9

 
Z tego co się orientuję to coraz więcej wspólnot mieszkaniowych korzysta z usług profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie administrowaniem nieruchomości. To moim zdaniem dobre rozwiązanie, które zapewnia porządek i czystość na osiedlu.

Budowlaniec

Posty: 7

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

repta32

Posty: 22

 
Chyba każdy mieszkaniec mojego osiedla jest zadowolony z usług w zakresie administrowania nieruchomościami jakie świadczy na rzecz naszej wspólnoty firma Osiedle Zielone. Polecamy, bo oferuje kompleksowe usługi co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Lupusx

Posty: 10

 
Działając w imieniu małej, sopockiej wspólnoty mieszkaniowej właśnie rozpocząłem negocjację z firmą Osiedle Zielone, która świadczy usługi w zakresie administrowania nieruchomościami i wydaje mi się póki co, że oferuje naprawdę bardzo dobre warunki za kompleksową obsługę.

propek1

Posty: 8

 
Wspólnota mieszkaniowa gdańskiego osiedla, w którym mieszkam na ostatnim spotkaniu przedstawiła ofertę firmy Osiedle Zielone, która obejmuje kompleksowe administrowanie nieruchomościami. Wszystkim mieszkańcom przypadła do gustu i chyba z niej skorzystamy.

codePerformance

Posty: 8

 
Moja siostra mieszka na osiedlu w Sopocie, które zleciło administrowanie jednej z profesjonalnych firm. Osiedle jest czyste a tereny zielone zadbane. Podejmuje się nawet w razie potrzeby wszelkiego rodzaju prac remontowych.

Julian

Posty: 6