picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

darmowe ogłoszenia nieruchomości, gdzie ?

darmowe ogłoszenia nieruchomości, gdzie ?

Gdzie mogę dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Polecacie jakieś miejsce gdzie zagląda bardzo dużo potencjalnych klientów?

jajcarek

Posty: 1

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się znajdą.

Marioleczka

Posty: 2

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, natomiast wieży mi brakuje. Na nieszczęście mam małą kawalerkę, natomiast kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Michaś

Posty: 8

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

Czarek

Posty: 3

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest ważna, lecz i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak niezwykle istotna jest lokalizacja.

nithrom

Posty: 9

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Należałoby do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, wobec tego są nowe i co ważne aktualne.

Szarowy22

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię dużych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie drogie. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

Jasio234

Posty: 21

 
Mnie się udało tanio nabyć mieszkanie w Warszawie, lecz polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, lecz zaoszczędziłem niezmiernie dużo pieniędzy. Jeżeli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

Strzała

Posty: 1