picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie wynająć małe magazyny self storage?

Gdzie wynająć małe magazyny self storage?

Witam słyszeliście o czymś takim jak magazyny self storage, ktoś korzysta, jak to wygląda w praktyce, gdzie i czy się opłaca? Pozdrawiam.

Klaudi

Posty: 8

 
Mnie udało się prędko z przeprowadzką dzięki magazynom self storage. Gdyby nie taka możliwość nie mogłabym tak sprawnie tego wszystkiego zorganizować. Polecam.

Marysia

Posty: 21

 
To znakomita pomoc, jak nie masz gdzie przetrzymać rzeczy na jakiś czas. U nas to naprawdę nowa propozycja, natomiast magazyny self storage w innych krajach niezwykle dobrze się mają, im będzie ich więcej, tym będą tańsze. Tak trzymać.

codePerformance

Posty: 9

 
Też bym się skusiła w takim układzie. Najbardziej właśnie obawiam się ceny, bowiem na pewno magazyny self storage nie są tanie. Dłuższy okres to na pewno jakiś upust, lecz najlepiej nie ględzić a spytać:)

Worms

Posty: 16

 
Bardzo fajna sprawa, magazyny self storage http://www.stokado.pl. Osobiście korzystam z nich w ramach biznesu. Przydatne dodatkowe miejsce, różne powierzchnie, dostęp 24h 7 dni w tygodniu, żadnych ograniczeń. Jak dla mnie idealne rozwiązanie. Cena nie odstrasza. O dokładną ofertę można zapytać na stronie.

Posty: 15

 
Moim zdaniem dla tych, którym na szybko zależy coś przechować to magazyny self storage świetnie się spisują. Sam bym skorzystał gdyby w moim mieście coś takiego było, ale niestety nie ma. Do Wrocławia za daleko, zresztą dopiero wtedy by mnie taka usługa kosztowała;)

amrmas22

Posty: 12

 
W moim wypadku magazyny self storage też się sprawdziły. Wynająłem na krótko, więc dużo mnie to nie kosztowało, ale podobno mają elastyczną ofertę, więc tym co chcą na dłużej wynająć, też pewnie mają coś interesującego do zaproponowania.

danka33

Posty: 5