picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

domki letniskowe, gdzie polecicie ?

domki letniskowe, gdzie polecicie ?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie kupie w dobrej cenie domki letniskowe? Chodzi mi o firmę, która ma duży wybór domków. Polecicie mi coś?

mustafus

Posty: 1

 
Ja nabyłam kilka, aby wykonać domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, iż jestem niezmiernie zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą dobre do agroturystyki.

Odi

Posty: 11

 
Powiem Ci, iż ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, zatem posłuży nam poprzez mnóstwo lat.

fruster

Posty: 14

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

Bhapo

Posty: 2

 
Domki letniskowe są niesłychanie fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

abardyt

Posty: 15

 
Naturalnie, iż domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub wykonać grilla.

Speedy_UT

Posty: 18

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, dlatego posłuży nam przez wiele lat.

Marioleczka

Posty: 6

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie ogromnego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Trener

Posty: 6