picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Nieruchomości a dzisiejszy rynek

Nieruchomości a dzisiejszy rynek

Hej, ostatnio z mężem się zastanawialiśmy czy stać nas już na przejście z wynajmowanego „m” na swoje mieszkanie. Jednakże z tego co słyszałam, to chyba nie ma nowych mieszkań do 300 000 z trzema pokojami w naszym mieście.

Jest ktoś zorientowany jak to wygląda w Trójmieście?

Kruk

Posty: 25

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

HarHar2

Posty: 28

 
Nie wiem co mogę Ci doradzić. W Polsce zawsze był problem z mieszkaniami, ale gdy zarabiasz stabilnie to jesteś w stanie wziąć kredyt na mieszkanie.
Głowa do góry!

Kalunka12

Posty: 41

 
Obecnie nie ma nowych mieszkań w moim mieście, które są oddane do realizacji. Wszystkie są wykupione przed ich oddaniem!

Podobno Polacy są biedni, ale w takim razie kto kupuje te mieszkania?

Rebkaa2

Posty: 29

 
Według mnie obecny rynek nieruchomości w Polsce jest w miarę stabilny. Z pewnością o ile ma się środki to warto jest kupować nowe mieszkania i je odsprzedawać jako nowe, albo wynajmować. Ja osobiście wynajmuje mieszkanie bezdzietnej parze i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mieszkanie jest zadbane, pieniądze na czas a z wynajmującymi idzie się dobrze dogadać, gdy trzeba coś załatwić.

Wiem, że bywają różni ludzie, ale warto jest zaryzykować i dać komuś szansę.

AgnieszkaM

Posty: 18

 
Obecnie trudno jest kupić mieszkanie. Dobre mieszkania są bukowane już zanim powstanie budynek, a same zabukowanie wiąże się z kosztami rzędu kilkunastu bądź kilku dziesiątek tysięcy.

Cieszę się, że ja mam gdzie mieszkać.

LLardmen

Posty: 36

 
Takie pytania mój kochany to możesz sobie sprawdzić na rynku nieruchomości. Odwiedzaj portale z ogłoszeniami kupno/wynajem, obecnie jest wiele takich serwisów. Sprawdzaj gazety z ogłoszeniami nieruchomości, rozmawiaj ze znajomymi. Ekonomistów też warto pytać i czytać ich prognozy, ale ja zawsze dywersyfikuje swoje działania i dobrze na tym wychodzę.

morssssik

Posty: 27

 
Reasumując to wszystko co się dowiedziałam na innych forach mogę ci śmiało powiedzieć, że na wybór nieruchomości nie ma złotego środka. Po prostu musisz być czujnym i sprawdzać ogłoszenia.

kubaraj

Posty: 22

 
Grunt w tym żeby być szczęśliwym, prawda? Ja kupiłem dom w Hiszpanii i jestem zadowolony. Jeszcze się nie przeprowadziłem, ale to kwestia miesiąca. Tam są tańsze domy niż u nas, ale za to szaleje bezrobocie, więc... sam sobie odpowiedz dalej :-)

Makus16

Posty: 23