picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

rzeczoznawca majątkowy myślenice, polecicie ?

rzeczoznawca majątkowy myślenice, polecicie ?

Dzień dobry. Piszę z pytaniem o dobrego rzeczoznawcę majątkowego w Myślenicach. Zależy mi na profesjonaliście z prawdziwego zdarzenia.

Gucio

Posty: 3

 
Wolę się skontaktować i sprawdzić. Należę do osób, które wolą wszystko wiedzieć na wszelki wypadek :) Tak czy inaczej, dzięki za odzew w temacie rzeczoznawcy w Myślenicach.

dominikaa

Posty: 3

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak odszukać specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeżeli chodzi o Myślenice, to na pewno odszukasz tu kilka porządnych firm.

Fanatyk

Posty: 17

 
Poszukuję rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, iż tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, bowiem wycena konieczna mi jest na wczoraj :(

21gregorek

Posty: 13

 
Najpierw dokonałem szacunkowej wyceny samodzielnie z jakiegoś tam kalkulatora. Zauważyłem jednakże, iż to robota dla profesjonalistów. Wycenę nieruchomości w Myślenicach wykonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem zadowolony. Niesłychanie kompetentny rzeczoznawca.

Złoty

Posty: 3

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

innaret

Posty: 15

 
Szukam rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, że tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, bo wycena potrzebna mi jest na wczoraj :(

donbagino

Posty: 2

 
Widzę, że sporo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

gregcie@

Posty: 28

 
Najbardziej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena potrzebna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

animach

Posty: 8

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

Lupusx

Posty: 11