picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Witam, czy znacie jakieś serwisy oferujące zakup, bądź sprzedaż nieruchomości w Polsce?

e0987

Posty: 17

 
Dobrze jest nie tylko internet przeglądać. Wiele osób sprzedaje też nieruchomości posługując się klasycznymi ogłoszeniami w gazetach.

Klaudi

Posty: 23

 
Płatne ogłoszenia są bardziej skuteczne. Ja często się przeprowadzam z racji uprawianego zawodu i większość wyróżnionych ogłoszeń odnośnie wynajmu mieszkania znajduje kontakt zwrotny, często tylko po jednym dniu.

Weronika_34

Posty: 32

 
Wypromowałem ofertę sprzedaży działki na oferty-dom.pl i miałem pierwszy kontakt po dwóch dniach. Szybko sfinalizowałem transakcję, dlatego gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

Prometeusz172

Posty: 21

 
Prowadzę serwis związany z obrotem nieruchomościami i powiem wam, że od roku notuję ogromną ilość wejść. Mówi się, że Polacy nie mają pieniędzy, ale to nie prawda.

Teraz podobno sporo osób wspomaga się finansowaniem programu polityki prorodzinnej Mieszkanie dla Młodych, ale nie wiem, jaka jest skuteczność.

Zlomex

Posty: 21

 
Dobrze jest nawiązać wstępny kontakt przez serwis, a dopiero w drugiej kolejności spotykać się osobiście po potwierdzeniu podstawowych danych. Nie ma sensu trafić czasu.

Himer5

Posty: 23

 
Bardzo korzystnie wyglądają teraz serwisy z ogłoszeniami nieruchomości. To co mnie do nich przyciąga to fakt, że proponują świetny zakres informacji dodatkowych, tj. cechy wykonania budynku, charakter okolicy, plan zagospodarowania, itp. Moim zdaniem duża wiarygodność.

Piotrek.P

Posty: 27

 
Ogłoszenie jest kluczem do sukcesu. Radziłbym ci wykorzystać usługi profesjonalnego copywritera. Zbuduje ci od podstaw treść ogłoszenia i skutecznie przyciągniesz drugą stronę transakcji.

GreenTO

Posty: 17

 
Unikaj zbyt niskich cen, bo po pierwsze są podejrzane, po drugie może się nimi zająć urząd skarbowy podczas rozliczania podatków, a po trzecie teraz na rynku nieruchomości okazje raczej nie występują, szczególnie w internecie.

raptofil

Posty: 26

 
Kilka ciekawych inwestycji przeprowadziłem przez serwis oferty-dom.pl. Jak masz kapitał ponad 100 000 zł bez problemu trafisz na interesujące mieszkania, na które nikt nie zwraca uwagi.

Ten portal ma non stop nowe profile sprzedaży lub zakupu, dlatego warto się nim poważnie zainteresować.

Anjinsaan

Posty: 21