picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wirtualne biuro

wirtualne biuro

Witam wszystkich tutaj :) Mam pytanie, co sądzicie o wirtualnym biurze. Macie jakieś dobre namiary? Co się opłaca?

Czarek

Posty: 2

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bo jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

wanda77

Posty: 10

 
Płacisz abonament i masz wszystko tak, jak chcesz. Umowę zawiera się z takim wirtualnym biurem na dość naprawdę elastycznych warunkach, więc to niezwykle korzystne rozwiązanie.

beata77

Posty: 3

 
Możecie zbadać sobie u nich, albowiem sam korzystam z tej oferty i jest dobrze. Współpracę chwalę sobie i nie zamierzam jak na razie rezygnować. To wirtualne biuro w Warszawie w śródmieściu dokładnie City Office Twarda 18. Umożliwiają wiele poza stricte adresem dla firmy.

Yuri20

Posty: 8

 
Płacisz abonament i masz wszystko tak, jak chcesz. Umowę zawiera się z takim wirtualnym biurem na dość naprawdę elastycznych warunkach, więc to bardzo korzystne rozwiązanie.

Yuri20

Posty: 5

 
Jak widzę, to rzeczywiście świetny pomysł, bo akurat nie potrzebuje stacjonarnego biura. A podobno w takim biurze wirtualnym można wynająć gabinet w ramach jakiejś umowy. Tak?

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bowiem jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

Polaczek90

Posty: 6

 
Jak czytam, to sam mam chęć podjąć taką decyzję. Nie mogę się zmobilizować do tych wszystkich formalności, a tutaj miałby pomoc ze strony takiego biura wirtualnego.

Czarek

Posty: 8

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, że wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją bardzo korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednak ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

FalaSmiechu

Posty: 21

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś naprawdę znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

1nf1n1ty

Posty: 18