picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

deweloper Słupsk, polecicie ?

deweloper Słupsk, polecicie ?

Potrzebny mi jakiś porządny deweloper w słupsku. Znacie kogoś takiego? Sprawa jest dość pilna, bo chce szybko kupić dom.

ChosenOne

Posty: 2

 
Dla zainteresowanych domami na sprzedaż w słupsku bez pośrednika firma http://www.familia.nieruchomosci.pl będzie najlepsza. Są na wszystko przygotowani. Mają nowoczesne domy wykonane z bardzo dobrych materiałów. Kupowałem u nich i jestem zadowolony z użytkowania.

Jarko445

Posty: 3

 
Budowa domu jest kosztowna, dlatego lepiej zgłosić się do dewelopera w Słupsku, bo tam są super tanie oferty. Mieszkałem daleko od Słupska, ale teraz się tutaj przeprowadziłem i jest super.

Wwalczuś

Posty: 25

 
Od pokoleń mieszam w bloku i nie wiem czy udałoby mi się w łatwy sposób przestawić na dom. Pracy przy domu zawsze jest bardzo dużo, a tak to kończę swoją pracę i mogę leżeć i praktycznie nic nie robić. Polecam.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Budowa domu jest kosztowna, zatem lepiej zgłosić się do dewelopera w Słupsku, albowiem tam są super tanie oferty. Mieszkałem daleko od Słupska, natomiast teraz się tutaj przeprowadziłem i jest super.

E-GOista

Posty: 12

 
Każdy ma inne podejście do domów i mieszkań. U mnie jest na tyle dobrze, że mam mieszkanie i dom. Na co dzień mieszkam w mieście w mieszkaniu, a jak przychodzą upały to uciekam poza miasto. To najlepsze rozwiązanie, bo można dostosować się do warunków pogodowych i można żyć jeszcze bardziej komfortowo.

TomekK

Posty: 12

 
Można wybrać mnóstwo domów w Słupsku, zatem każdy coś znajdzie. Liczy się tylko kwestia tego ile chcecie na to wydać, bowiem to niezmiernie istotne?

looque66

Posty: 21

 
Nowy dom to dla mnie za duży wydatek. Kupiłem tani i do remontu. Wiemy, że trochę mi się zejdzie i trochę to wyjdzie, ale dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

codePerformance

Posty: 17