picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

platforma łącząca właścicieli mieszkań z pośrednikami nieruchomości

platforma łącząca właścicieli mieszkań z pośrednikami nieruchomości

Macie może dobre patenty na wynajem mieszkania? W sensie szukam kogoś, kto by wynajął moje 3 – pokojowe, najlepiej na dłuższy czas i nie wiem jak to ogarnąć.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
No ciężka sprawa, żeby kogoś znaleźć w miarę szybko, raczej trochę czasu trzeba na poszukiwaniach spędzić. Ja zanim sprzedałem swoje mieszkanie, to chyba przeprowadziłem jakieś 15 prezentacji...Musiałem urlop brać w pracy.

Malinka Moja

Posty: 19

 
No jest problem, żeby znaleźć kupca czy najemcę. Ja w każdym razie długo szukam kogoś, kto by wynajął moje mieszkania na Ursynowie i tak na dłużej, żeby znaleźć jakąś rodzinę to jest trudno.

anop33

Posty: 25

 
Ciężko sprzedać w dobrej cenie mieszkanie, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Raczej trzeba schodzić z ceny, żeby ktokolwiek się zainteresował.

jajajosz12

Posty: 31

 
Jeszcze jeśli chodzi o wynajem w mieście akademickiem to łatwo stosunkowo jest znaleźć kogoś. Wystarczy się ogłosić w necie, albo w gazecie. Tylko też nie każdemu odpowiada, żeby w jego mieszkaniu studenci robili imprezki.

zoferek

Posty: 35

 
Dodałem jakiś czas temu ogłoszenie wynajmu mieszkania na serwisie starbroker.pl i tutaj cała transakcja przebiegła ekspresowo. Najpierw dostałem kilka ofert od agentów, którzy akurat mieli ludzi zainteresowanych moim mieszkaniem. Wybrałem sobie z tych ofert jedną i kliknąłem – oki zadzwoń do mnie. I tylko ten jeden agent, przeze mnie wybrany dostał do mnie kontakt i zadzwonił. Nie wiem czy są inne takie platformy w necie, ale ta się sprawdza.

Olee78

Posty: 13

 
Jakbym miał polecać jakieś strony typowo dla właścicieli mieszkań to na mnie dobre wrażenie zrobiła platforma ze stronki starbroker.pl. Cały myk tutaj polega na tym, że odwrócili kolejność. To właściciel ma tutaj większe pole wyboru. Chodzi o to, że jak dodasz swoją ofertę wynajmu/sprzedaży to się pojawią odpowiedzi ze strony agentów. No i sobie musisz je porównać i wybrać tę najlepszą. Dopiero później jest kontakt telefoniczny, wcześniej nikt nie wydzwania.

agdb1301

Posty: 33

 
Najlepsze to są negocjacje z ludźmi odnośnie ceny. Ludzie najlepiej to by chcieli, żeby mieszkania sprzedawać po 8 zł od metra. ;

dzejs

Posty: 24

 
Warto moim zdaniem spróbować poszukać przez taki wynalazek jak Star Broker – starbroker.pl. Wrzucałem tu kilka tygodni temu ogłoszenie i już mam praktycznie dogranego najemcę na lokal w Warszawie. Darmowa rejestracja, ochrona danych – dzwonią tylko wybrani agenci, można oceniać pośredników po transakcji, przez co widać jak na dłoni, kto faktycznie pomaga, a kto nie.

cough76

Posty: 17