picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zakup nieruchomości hiszpania, gdzie ?

zakup nieruchomości hiszpania, gdzie ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi firmę, która umożliwia zakup nieruchomości w Hiszpanii?

Fanatyk

Posty: 3

 
Od zawsze marzył mi się zakup nieruchomości hiszpania. Niebawem zamierzamy wdrożyć plany w życie, gdyż w końcu dysponuje stosownym budżetem, który zamierzam zagospodarować na ten zamiar. Musiałem się pochwalić :)))

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Wiem, że duża konkurencja panuje, jeśli chodzi o biura nieruchomości hiszpania costa blanca. Niektóre są w stanie zaproponować nawet pomoc w zakresie budowy domu, a więc nieruchomości z rynku pierwotnego. Większość biur cechuje się dość dużą elastycznością.

wisła1905

Posty: 11

 
Zakup nieruchomości hiszpania zdecydowanie ułatwi Wam to biuro: http://levantesol.com. Od wielu lat kontynuuję z nim współpracę i nie miałam jakichkolwiek nieprzyjemności. Jestem przekonany, że w Waszym wypadku będzie identycznie. Polecam w 100%! :)

Jermeri

Posty: 27

 
Wybierzcie kogoś, dla kogo sprzedaż nieruchomości w hiszpanii to codzienność. W przeciwnym wypadku będzie istniało ryzyko, iż na transakcji nie zyskacie, a wyłącznie stracicie. Posłuchajcie kolegi z dużo większym doświadczeniem :)

kikiriki2k

Posty: 9

 
Oglądałem już kilka razy domy hiszpania, ale nigdy nie zdecydowałem się, aby sfinalizować transakcję. Być może dlatego, iż przerażała mnie ich cena. Chcę jeszcze raz podejść do tematu, ale dam sobie nieco czasu. Postanowiłem “dozbierać” nieco środków na ten cel.

Myszka45

Posty: 17