picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

firma developerska mieszkania

firma developerska mieszkania

Witam, szukamy z żoną mieszkania/domu pod Warszawą, na jakimś nowym osiedlu. Wiem, że sporo takich inwestycji ostatnio powstało. Możecie polecić jakieś oferty?

Klara323

Posty: 11

 
Bez kredytu będzie mi ciężko coś kupić, a z drugiej strony trochę się tej całej hipoteki obawiam. Fakt, że są dopłaty rządowe, ale to i tak uwiązanie się z bankiem na dekady...:/

Qwaszek2

Posty: 20

 
Nic tu nie mogę polecić, w ogóle nie ogarniam gdzie tu się co buduje i za ile ;P Powiem szczerze, że nawet nie wiem po ile teraz chodzą nieruchomości. Ja swoje mieszkanie to kupowałem jakieś 15 lat temu...to był inny rynek.

PucH2

Posty: 19

 
Wiem, że moja kuzynka w jakimś nowym osiedlu ostatnio kupowała z mężem coś. Muszę do niej zagadać, bo w sumie sam szukam domu na sprzedaż...

Czarek

Posty: 27

 
Ja to mam dylemat – kupować gotowy dom, czy budować swój od podstaw? Co o tym myślicie? Wiadomo – gotowy to mniej problemów i roboty, ale znowu budując na własną rękę można zaoszczędzić.

Batiatus12

Posty: 37

 
Domek to mi się zawsze marzył, ale nie wiem w sumie ile teraz trzeba tak średnio zapłacić za nowy dom gdzieś w fajnej okolicy, pewnie niemało ;PP Jak wygram w totka, to wtedy na pewno poszukam oferty ;D

inhuman

Posty: 20

 
Na zachodzie to ludzie z tego co wiem częściej wynajmują niż kupują. Developerzy są też lepiej dostosowani do takiego systemu i można nowe domy i mieszkania sobie właśnie od nich brać w wynajem. U nas by się takie coś przydało.

Piotrek.P

Posty: 27

 
Kiedyś to ludzie mieli dobrze, bo mieszkania dostawali z pracy. Teraz trzeba sobie radzić samemu...zwłaszcza młodym jest trudno te pierwsze mieszkanie kupić. Bez kredytu ani rusz.

Dobreee

Posty: 31

 
Wiadomo, że ceny za nieruchomości sporo się różnią w zależności od regionu...Warszawa i okolice to zawsze wyższe ceny będą. Najtańsze nieruchomości to z tego co ja się orientuję – Podlasie, Lubelszczyzna, te regiony.

Kremussi

Posty: 26

 
Niedawno sfinalizowaliśmy transakcję z deweloperem Dynamic Development na zakup willi w Lesznowoli i tę okolicę mogę polecić. Zielono, przyjaźnie, bezpiecznie, i w sumie niedaleko S7, z dojazdem do Wawy też nie ma tu problemu. Wille można sobie obejrzeć na stronie -zielonapolana.pl. Jeszcze do końca sierpnia mieli fajną promocją – duży segment w cenie małego, być może teraz ruszą z jakąś inną akcją promocyjną. Pozdrawiam!

Mnicho56

Posty: 17