picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

segmenty piaseczno

segmenty piaseczno

Cześć. Szukam dobrego biura nieruchomości z Piaseczna, które zajmuje się pośrednictwem w transakcjach kupna-sprzedaży domów jednorodzinnych. Polecicie coś?

turysta00

Posty: 4

 
Też marzy mi się zakup domu, ale niestety ceny o wiele wyższe niż mieszkań. Co do agencji nieruchomości, to niestety nic Ci nie poradzę.

Nemirr56

Posty: 32

 
Najlepiej wybierać licencjonowane, doświadczone agencje nieruchomości, sprawdzić ich referencje, opinie o firmie. Ważne też są oczywiście prowizje, bo niektóre biura przewidują ich negocjację, inne mają sztywny cennik.

Abaddon616

Posty: 40

 
Warto sprawdzić, jaką prowizję pobierze agencja za sprzedaż naszej nieruchomości. Przy cenach bliźniaków czy domów jednorodzinnych w Piasecznie, nawet 1 procent różnicy stanowi przecież dla sprzedającego zauważalny koszt.

namok

Posty: 9

 
Wybierz raczej większe, renomowane biuro nieruchomości. Wydaje mi się, że znana firma jest pewniejsza, ponieważ nie może pozwolić sobie na niedociągnięcia, bo to odbija się na marce. Zatrudniają też większą liczbę agentów nieruchomości, inwestują w ich szkolenia itp.

Calusek34

Posty: 25

 
Niestety nie wszystkie biura nieruchomości będą skuteczne w sprzedaży dużego domu czy bliźniaka. Wiele zależy też od dokładnej lokalizacji takiej nieruchomości. Niestety domy są droższe niż mieszkania, więc wiele osób raczej buduje je od podstaw, a nie kupuje gotowe.

1977catophoby

Posty: 28

 
Sprzedaż domu czy dużego bliźniaka rzeczywiście może być problemem. Mieszkania chyba sprzedają się nieco szybciej. Może to, dlatego że Polacy raczej wolą budować domy niż kupować gotowe.

Bryzyt1

Posty: 18

 
Warto skorzystać z oferty Agencji nieruchomości Bracia Sandorscy. Domy jednorodzinne, segmenty i bliźniaki Piaseczno można znaleźć w ich bazie: piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Naprawdę szeroka oferta. Dużym plusem biura są doświadczeni agenci nieruchomości (firma działa od 1990 roku).

sthEn

Posty: 10

 
Myślę, że warto zadbać o to, aby biuro nieruchomości, któremu powierzymy sprzedaż naprawdę dbało o promocję wszystkich ofert. Wprawdzie prowizję firma otrzymuje dopiero od finalizacji transakcji, ale jeśli komuś zależy na czasie, to dobra promocja jest podstawą.

21gregorek

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że warto spróbować samodzielnej sprzedaży i pododawać ofertę do różnych serwisów ogłoszeniowych. Biura nieruchomości proponują dość wysokie prowizje, więc po co tracić, no chyba, że ktoś nie ma czasu zajmować się całą transakcją sam.

namok

Posty: 18