picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dobra agencja nieruchomości

dobra agencja nieruchomości

Co powiecie na temat agentów nieruchomości w mieście? Jakie macie doświadczenia? Z kim? ;) Ja chcę kupić mieszkanie na kredyt i szukam korzystnej oferty...

johncena67

Posty: 10

 
Jakoś jak ja przeglądam strony biur pośrednictwa to wszędzie mają dość ubogi wybór ofert. Nie wiem, może źle trafiam. Gdzie mają szeroką listę nieruchomości na sprzedaż/wynajem?

aplay99

Posty: 14

 
Ja to swego czasu szukałem lokalu pod pub i trochę mi to czasu zajęło. Koniec końców bardzo mi pomogła agencja Braci Sadurskich. Znaleźli mi dokładnie taki lokal o jakim myślałem w centrum. Lokalizacja to podstawa jak ma się taki biznes. Na stronie sadurscy.pl są wszystkie lokale, jakie teraz oferują. Pośrednicy są tutaj z licencją, ale też z dużym doświadczeniem. Wystarczy wspomnieć, że ta agencja w Krakowie działa już od 1990 roku.

R1P

Posty: 17

 
To moja szwagierka wiem, że wynajmowała swoje mieszkanie przez pośrednika właśnie. Z tego co wiem to nawet prowizji od niej nie chcieli. Wezmę ją na małe wypytki ;)

idzepeto

Posty: 26

 
Na pewno trzeba patrzeć, czy dany agent ma licencję ważną. To jest pierwsza rzecz jaką się powinno sprawdzić jak będziesz szukał pośrednika. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 15

 
Mam koleżankę, która sprzedaje mieszkanie i z tego co wiem korzysta z pomocy jakiegoś agenta. Spytam się jej, jak będziemy razem na zmienie w robocie co i jak. Póki co – czesc! :)

micko

Posty: 12

 
Wiesz, że nie dalej jak wczoraj przeglądałem jedną stronkę biura pośrednictwa, ale adresu sobie nie przypomnę. Szukam działki i tak się powoli zaczynam rozglądać tu i tam ;>

repta32

Posty: 13

 
Ciekawe jak to jest z tymi prowizjami u pośredników – dobrze jak jest prowizja, czy lepiej jak jej nie ma? BO jak nie ma to nie oszukujmy się, ale na pewno w jakiś inny sposób sobie tę kasę zgarną;P Nie bądźmy dziećmi.

Poleczk34

Posty: 20

 
Jak szukałem lokalu dla swojej knajpki to najpierw próbowałem bez pośrednika coś znaleźć, ale czas leciał i żadnych sukcesów, więc umówiłem się do agencji, ale też mi nie byli w stanie pomóc. Znowu zacząłem szukać online ogłoszeń i chyba po pół roku udało się w końcu znaleźć satysfakcjonujące miejsce. Ech, trochę mnie to nerwów i czasu kosztowało, ale było warto.

Elros

Posty: 18

 
Ja to właśnie się zastanawiam czy sprzedawać swoje mieszkanie, czy może wynająć. Ogólnie to planuję wyjechać na stałe do Angli, a mam mieszkanie po rodzicach. Trudny wybór.

Agnusia

Posty: 19