picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupię mieszkanie?

Gdzie kupię mieszkanie?

Cześć, szukam mieszkania, które będzie umieszczone w miłej i bezpiecznej okolicy, wiecie gdzie mogę takowe kupić?

Krzyś23

Posty: 21

 
Dzień dobry, z mężem postanowiliśmy przeprowadzić się do mniejszego mieszkania, które leży na uboczu miasta, możecie nam poradzić w którym miejscy najlepiej będzie nabyć sobie mieszkanie?

Będziemy wam niesłychanie wdzięczni za wszelkie informacje i rady na dany temat, pozdrawiamy.

Alexxisss

Posty: 32

 
Witam serdecznie, mój syn właśnie się żeni, jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. W związku z tym ja z mężem chcemy im kupić wspaniały prezent w postaci mieszkania.

Możecie nam doradzić gdzie młoda para chciałaby mieszkać i w jakim miejscu są mieszkania za atrakcyjną cenę do nabycia? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, czekamy z niecierpliwością i pozdrawiamy serdecznie.

Penio

Posty: 29

 
Dzień dobry, może wiecie gdzie można kupić mieszkanie w atrakcyjnej, promocyjnej cenie? Szukam takowego, położonego w bezpiecznej dzielnicy, gdzie jest blisko do miasta. Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat, z góry wszystkim dziękuję.

Makus16

Posty: 23

 
Witam serdecznie, możecie mi powiedzieć co sądzicie na temat http://www.banaszek-nieruchomosci.pl?

Mam zamiar tam kupić mieszkanie, jednak nie jestem do końca przekonany i wolę się upewnić. Będę wam ogromnie wdzięczny za szczere wypowiedzi i wyrażenie swojego zdania.

1977catophoby

Posty: 28

 
Witam wszystkich serdecznie, bardzo dobrze znam wasz problem, gdyż niedawno sama szukałam odpowiedniego mieszkania i wiem, że jest to bardzo męczące. Skorzystałam ze trony internetowej http://www.banaszek-nieruchomosci.pl i tam znalazłam wymarzone mieszkanie dla siebie i mojego męża. Sprawdźcie sami, może akurat i wam coś przypadnie do gustu.

waldek3551

Posty: 40

 
Witam wszystkich, moja córka zakupiła sobie niezwykle przytulne mieszkanko, jakie leży na uboczu miasta, w niezwykle bezpiecznej okolicy. Jest w nim niezwykle szczęśliwa i zadowolona z niego.

Dowiem się z którego biura mieszkaniowego korzystała i dam wam znać, uzbrójcie się w cierpliwość, pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Myszka45

Posty: 16