picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi serwis, w którym opublikuję darmowe ogłoszenia nieruchomości?

Uleczek4

Posty: 5

 
Stworzyłem swoją listę darmowych ogłoszeń nieruchomości, a właściwie serwisów, które pozwalają na ich publikację bez absolutnie żadnych opłat. Wydaje mi się, że będzie przydatna z mojej perspektywy w przyszłości.

Motospec

Posty: 10

 
Trudno domyślić się, iż płatne ogłoszenia wcale nie będą oferowały wiele większej skuteczności aniżeli darmowe ogłoszenia nieruchomości. Jestem świadomy, iż inwestowanie w promowanie jakiegoś produktu nieraz nie ma sensu, bo stanowi on chodliwy towar.

Lechu_351

Posty: 14

 
Mam świadomość, iż darmowe ogłoszenia nieruchomości stanowią przedmiot zainteresowania mnóstwo użytkowników. Z tego względu polecam http://houser.pl. Ten portal winien sprostać Waszym oczekiwaniom :)

Laleczka4

Posty: 7

 
Mogę powiedzieć tylko tyle, iż darmowe ogłoszenia nieruchomości mają niezmiernie porównywalne szanse do płatnych. Nieraz decydując się na darmowy anons tylko nieznacznie ograniczamy zasięg naszego ogłoszenia, więc powinniśmy być tego świadomi przed ponoszeniem jakichkolwiek kosztów.

sgemino

Posty: 20

 
W przeszłości raz zdarzyło mi się zapłacić za dodanie ogłoszenia. Od tamtego momentu cały czas korzystam z darmowych ogłoszeń nieruchomości. Moim zdaniem to nieopłacalne inwestowanie w ogłoszenia, ponieważ darmowe anonse dają identyczny efekt. Polecam!

Boberkowy

Posty: 13

 
Potwierdzam zdanie poprzednika, który mówi o zdjęciach, o które powinny zostać wzbogacone darmowe ogłoszenia nieruchomości. Moje ogłoszenie miało kilkadziesiąt wyświetleń, a po dodaniu fotografii ich ilość istotnie wzrosła, co postanowiłem tutaj odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

audi80

Posty: 13

 
Chcąc wrzucić do sieci darmowe ogłoszenie nieruchomości korzystam z kilku serwisów. Z tego powodu trudno mi ocenić, który z nich gwarantuje zdecydowanie najwyższą skuteczność.

bartek33

Posty: 14