picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nowe domy słupsk, polecicie ?

nowe domy słupsk, polecicie ?

Szukam nowego domu w Słupsku. Polecacie jakieś miejsce albo, jakiego dewelopera, który właśnie coś buduje?

Uleczek4

Posty: 1

 
Byłem u dewelopera w Słupsku i ma super domy. Powierzchnia to osiemdziesiąt pięć metrów. Wydawało mi się, że to mało. Okazało się, że wcale nie, bo mają dobrze wszystko zagospodarowane. Cztery pokoje i dwie łazienki to jak dla mnie dużo jak na takim metrażu. Nie wiem czy nie zdecyduje się na ten nowy dom.

AGDDDy1

Posty: 10

 
Bez problemów można dotrzeć do dewelopera w Słupsku. Jest jedna firma, która przygotowuje tanie domy. Widziałem takie domy na projekcie i mnie akurat się podobają. Na razie domu nie szukam, ale gdybym szukał to na pewno bym się do nich zgłosił po ofertę.

labuh

Posty: 7

 
Marzy mi się dom poza miastem. Chciałbym się wyprowadzić z centrum miast. Człowiek ma już trochę dosyć tego zgiełku. Na razie nie ma na to szans, ale widziałem domy nowe po trzysta tysięcy złotych. Cena atrakcyjna nawet, jeśli trzeba je jeszcze wykończyć.

Julian

Posty: 8

 
Najlepiej jest odwiedzić biuro nieruchomości w Słupsku i wtedy mamy wgląd w ofertę, jaką dla nas przygotują. Nikt lepiej się przecież na tym nie zna. Biuro wie, co się buduje i gdzie buduje i na pewno dzięki nim coś się wybierze.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera w Słupsku z ofertą na stronie https://www.familia.nieruchomosci.pl. Mają wszystko, czego potrzeba. Domy są małe, lecz komfortowe i dobrze wszystko jest rozmieszczone. Mnie się to podoba i kupowałbym.

mamarek

Posty: 9

 
Kupiłem dom używany i włożyłem w niego wiecej niż w nowy. Nie polecam. Jeśli kupujcie to tylko nowe domy, a wtedy wiecie, na czym stoicie. Ceny są bardzo atrakcyjne. Moje mieszkanie w bloku jest wiecej warte niż nowy dom, chociaż nie wiem, dlaczego tak się dzieje? Gdzie tu jakiś sens i logia? Gdzie dom, a gdzie mieszkanie?

Nan3k

Posty: 17