picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Domy Białystok - gdzie kupić?

Domy Białystok - gdzie kupić?

Hello!

Jest tu ktoś? :) Szybkie pytanko – jakie portale ogłoszeniowe polecacie, jeśli chodzi o nieruchomości? Będę sprzedawał biuro i szukam dobrych miejsc do prezentacji oferty !

zoferek

Posty: 35

 
Dla chcących sprzedać i dla chcących kupić nieruchomości w Polsce polecam http://oferty-dom.pl. Mają oferty z całego kraju, więc każdy może coś tutaj znaleźć. Jeśli chodzi o typy nieruchomości to też jest dość szeroko, bo z jednej strony domy, a z drugiej strony działki i budynki typowo użytkowe.

Zygzaczek2

Posty: 31

 
Najlepiej to wpisz w google – kupię dom, czy coś takiego i zobacz jakie strony będą na samej górze:P To jest najlepszy, uniwersalny test popularności strony:P

Franeczek23

Posty: 28

 
Heh, ja to jestem starej daty jednak, bo zazwyczaj ogłaszam się w lokalnych gazetach. Ostatnio jak chciałem wynająć mieszkanie to właśnie przez nasz Bydgoski dziennik się ogłosiłem, jak chciałem sprzedać rower to tak samo. Ludzie dzwonili, więc opcja skuteczna:)

Annna1

Posty: 27

 
Jeśli będę kiedyś potrzebował skorzystać z takiej strony ogłoszeniowej to wtedy tutaj wrócę :) Póki co totalnie nie wiem o czym mowa:P Mieszkanie mam po rodzicach i jak na razie nie chcę się go pozbywać.

Broń Boże :)

Fogulec

Posty: 39

 
Mnie najbardziej aktualnie interesują lokale użytkowe na sprzedaż i serwis z takim typem ogłoszeń by mi najbardziej leżał. Także chętnie podłączę się do tego wątku, bo też mi zależy na dobrym serwisie z ogłoszeniami :)

23_45_56

Posty: 21