picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Mieszkania w Siechnicach

Mieszkania w Siechnicach

Witam wszystkich !

Poszukuje ładnego osiedla pod Wrocławiem, czy jakieś jest w budowie albo na etapie ukończenia?

Kim56

Posty: 17

 
Radziłbym ci przejrzeć najpierw plany zagospodarowania przestrzennego, a dopiero później podejmować decyzję o zakupie mieszkania.

Nie ma sensu ryzykować przyszłych problemów.

Weronika_34

Posty: 32

 
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie oferta http://www.format.wroclaw.pl/CMS/campanila/campanila.html. Zawsze sobie wyobrażałem życie w takim miejscu, a deweloper ma bardzo konkurencyjne ceny i częste promocje. My z mężem ubiegamy się o udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Lokale na wskazanym wyżej osiedlu idealnie wpisują się w warunki kredytowania.

kwinto

Posty: 37

 
Teraz we Wrocławiu nawet jednopokojowe mieszkanie daje nieźle zarobić. Studenci szukają ciągle dobrych lokalizacji i płacą za wynajem krocie, dlatego niezależnie od wszystkiego warto inwestować w nowe mieszkania, a do tego je świetnie urządzić.

Taka oferta będzie na rynku inwestycyjnym bezkonkurencyjna.

pg6312

Posty: 30

 
Rynek pierwotny we Wrocławiu jest interesujący, bo deweloperzy bardziej schodzą z cen niż posiadacze własnych nieruchomości. Sam zobaczysz, że z deweloperem wynegocjujesz szybciej lepsze warunki transakcji.

mack

Posty: 23

 
Sprawdź barometr cen za metr kwadratowy nieruchomości we Wrocławiu. Zauważysz, że masz teraz wejście w lekki trend spadkowy. Duża konkurencja na rynku sprawiła, że kupisz nowe mieszkanie za mniej niż 5 000 zł/m2. Cena całkiem niezła, biorąc pod uwagę dalsze perspektywy.

komspid

Posty: 44

 
Wrocław to teraz solidnie rozwijające się miasto, pod względem gospodarczym. Bezrobocie jest śmiesznie niskie, a kredytowanie dość proste, jeżeli masz warunki wykorzystania potencjału programu Mieszkanie dla Młodych.

MiSER

Posty: 20

 
Jeżeli skorzystasz z oferty dewelopera http://www.format.wroclaw.pl otrzymasz szansę na trzyletni wynajem mieszkania, które możesz później wykupić. To bardzo dobra perspektywa, bo jak wiadomo każdy czeka na jak najlepszy kredyt.

skupicccc24

Posty: 16

 
Monitoruj ofertę targów mieszkaniowych organizowanych często na Hali Stulecia. Warto się wybrać, bo są coraz lepsze rozwiązania.

Możesz wynegocjować stawki około dziesięć procent niższe od ceny proponowanej przez dewelopera.

1nf1n1ty

Posty: 18

 
Jeżeli znajdziesz już dobrą ofertę radziłbym ci zatrudnić profesjonalnego negocjatora do obniżenia ceny. Wielu deweloperów daje teraz opcję wynajęcia mieszkania, a po kilku latach zachęca do wykupu. Możesz na luzie podpisać umowę. Wiadomo, że czasami jest ciężko z kredytem.

Jamrozyy

Posty: 32