picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fotel masujący

Fotel masujący

Dzień dobry. Jesteśmy jako pensjonat zainteresowani zakupem profesjonalnego fotela do masażu. Po pierwszym przeglądzie rynku widzę, że ofert jest co najmniej kilka i w zasadzie nie widzę większych różnic jeśli chodzi o funkcje itp. U kogo zamówić taki fotel, żeby był trwały i nadawał się do komercyjnego – a więc co za tym idzie – dość intensywnego użytkowania? Pozdrawiam!

Kitas 

Posty: 1

 
Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

TTTRRR

Posty: 17

 
Do rehabilitacji w domu bardzo dobrze nadaje się odpowiedni fotel masujący, ale musi być atestowany, medycznie sprawdzony, a nie jakiś „zabawkowy” jakich trochę na rynku jest (zwłaszcza u różnych domokrążców). Nasz fotel kupowaliśmy od sklepu Kluczborka (ich strona online - prohealth.pl ). Świetny kontakt, wszystko tłumaczą, sam fotel jeśli chodzi o design to w zasadzie nie różni się od klasowego eleganckiego mebla. Dużo programów, można masować i górę i dół, a nawet stopy. Są efekty takiej terapii, i też w dłuższej perspektywie czasu fotel na siebie zarobi, bo po prostu nie wydajmy na masażystę.

Lupusx

Posty: 5

 
Przydałby się moim rodzicom fotel z funkcją masażu, oni są obydwoje po wypadkach, już ten układ ruchu mają nadszarpnięty, a dodatkowo też wiek robi swoje..

Pikusiński

Posty: 36

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

transerwis

Posty: 7

 
Nie ma co mówić, ale w dzisiejszych czasach to ludzie mają i będą mieli problemy z kręgosłupem. Siedzący styl życia nie sprzyja. Także moim zdaniem takie masujące fotele to przyszłość, założę się za dekadę czy dwie będą w większości domów.

wom_ww

Posty: 14

 
Jest coraz więcej firm które sprzedają tego typu fotele. Sama widzę u nas, że często jakiś przedstawiciel dzwoni i namawia na kupno. Na pewno jest to jakaś alternatywa żeby poszerzyć ofertę pensjonatu, ale też koszt. Na pewno temat do zastanowienia.

Julian

Posty: 5